Ženy Dynama zakončily podzimní část sezony jasnou výhrou nad druhým týmem tabulky Divize D z Vlašimi a přezimují tak s velkým náskokem třinácti bodů na prvním místě.

Povedený zápas odehrály dívky z jihočeské metropole v zápase 11. kola proti svému protivníkovi ze středočeské Vlašimi. Už v deváté minutě otevřela svou první brankou v sezoně skóre Koubová. Domácí se pak snažili stále držet míč a kombinovat, ovšem soupeřky občas dokázaly zahrozit z rychlých protiútoků, které však dokázala zastavit buď výborně hrající stoperská dvojice Školková s Kešnerovou, nebo svými jistými zákroky v brance chytající Cimrhanzlová. V prvním poločase ještě přidala svou přesnou střelou branku Jandová, která je s patnácti vstřelenými brankami nejlepší střelkyní dosavadní soutěže Divize D. Druhý poločas už probíhal v jasné režii Jihočešek a prosadily se v něm třikrát Svobodová a jednu branku vstřelily Johnová, Kešnerová a Divoká.

Diana Benátová (trenérka Dynama): „Do zápasu se nám podařilo dobře vstoupit a i celkem brzy jsme vstřelili první branku, což bylo hodně důležité. Holky celý zápas odehrály koncentrovaně a až na pár chyb v rozehrávce, zahrály výborný zápas. V pátek jsme před tréninkem absolvovali videorozbor pohárového utkání s Prague Raptors, kde jsme si ukázali některé věci, které bychom mohli hrát v zápasech lépe a myslím, že se holkám podařilo většinu věcí dnes naplnit. Za podzimní část bych určitě chtěla holky pochválit. Téměř ve všech zápasech byly dominantní a daří se jim potvrzovat roli favorita soutěže, což dokazuje i dosavadní skóre v tabulce vstřelených a obdržených gólů 84:3. V zimní přípravě bychom chtěli odehrát několik kvalitních utkání a dobře se připravit na jarní část sezony."