Fotbalisté Dynama České Budějovice se budou muset v následujících týdnech obejít bez kreativního záložníka Jaroslava Černého, který po zranění v přípravném zápase s Příbramí, podstoupil operaci poraněného menisku. Z Brna hostující fotbalista bude mimo hru přibližně čtyři týdny, a proto není vyloučeno, že by mohl v prvním jarním ligovém zápase právě proti Brnu nastoupit. Další dva zranění fotbalisté David Horejš a Jan Gruber jsou v pořádku, trénují s týmem a ve víkendovém zápase s Bielefeldem by neměli chybět.
Jaroslav Černý podstoupil spolu s Davidem Horejšem ve středu vyšetření na magnetické rezonanci. Zatímco kapitán Dynama je v pořádku, rtuťovitý záložník musel po dohodě s klubovým lékařem Martinem Scheichlem podstoupit chirurgický zákrok. Fotbalistovi lékaři operovali poškozený meniskus. Zranění vazů, kterého se lékaři i fotbalista obávali, se nepotvrdilo.

V 64. minutě turnajového utkání s Příbramí odkulhal s bolestivou grimasou ze hřiště i další hráč Dynama Jan Gruber. Fotbalista, který vydržel na hrací ploše pouze osmnáct minut, je podle informací z klubu také zcela v pořádku a hned ve středu se opět vrátil do přípravy A-týmu.