Již v neděli se na Střelecký ostrov mohou vrátit fanoušci. Na zápas s Pardubicemi se mohou dostat všichni držitelé permanentních karet, kterým bude vyhrazena celá východní tribuna. Severní a jižní tribuny zůstanou uzavřené a západní tribuna bude vyhrazena pro týmy a pro VIP hosty.

Permanentkáři pouze na východní tribunu

Klub garantuje, že se na stadion na Střeleckém ostrově dostanou všichni držitelé permanentních karet. Jisté je, že nesmí probíhat prodej vstupenek a dorazit mohou právě a pouze permanentkáři. Pro držitele permanentních karet je vyhrazena TRIBUNA VÝCHOD. To platí úplně pro všechny, tedy i pro ty, kteří mají obyčejně permanentku na jinou tribunu. Permanentkáři budou vstupovat na stadion čtyřmi turnikety z velkého parkoviště za východní tribunou (z ulice Boženy Němcové). Turnikety se otevřou ve 13:30!

Podmínky pro vstup na stadion

Každý fanoušek, který chce v neděli na fotbal, musí splnit čtyři základní podmínky. Musí mít permanentku, po celý zápas musí mít nasazený respirátor třídy FFP2/KN95, u vstupu musí odevzdat vyplněný screeningový formulář (ke stažení ZDE, případně bude k dispozici i u vstupu) a zároveň se musí u vstupu prokázat negativním testem na covid, příp. certifikátem MZ o ukončeném očkování, příp. potvrzením o bezinfekčnosti pro prodělání Covid-19.

Testovací centrum od 12 hodin

Pokud fanoušci nebudou mít možnost zajistit si test na Covid-19, který by nebyl starší než 48 hodin, bude možné se v den zápasu od 12 hodin ZDARMA otestovat na velkém parkovišti za východní tribunou, na místě hned vedle turniketů. Upozorňujeme fanoušky, že procedura testování zabere nejméně 20 minut, a proto všechny žádáme, aby dorazili s časovým předstihem!

Šály a Dynamáky zdarma

Permanentkáři, kteří v neděli dorazí na zápas s Pardubicemi dostanou od klubu jako dárek zdarma klubovou šálu a bulletin Dynamák. Oba dárky fanoušci dostanou hned po průchodu turnikety. Skladové zásoby nejsou samozřejmě neomezené, ale přesto věříme, že se dostane na všechny!

Vyznačená místa na tribuně

Sezení na tribuně Východ musí být uzpůsobeno tak, aby splňovalo požadavky Ligové asociace. Sedět se tedy musí v dostatečných rozestupech. To znamená, že se sedí ob místo a zároveň ob řadu. Klub prosí o respektování těchto pravidel, zablokované řady na tribuně Východ budou označená.

Stánky s občerstvením

Před zápasem a v jeho průběhu budou za tribunou Východ otevřené tři stánky s občerstvením. Důležité ale je, že konzumace jídla a pití nesmí probíhat v ochozech stadionu. Takže pokud si něco koupíte, musíte to zkonzumovat mimo místa na tribuně.

Fanshop pro fanoušky zavřený

Klubový fanshop zůstane za východní tribunou v neděli zavřený. Aktuální vládní nařízení totiž neumožňují maloobchodní prodej. Ten bude umožněný až druhý den po zápase, tedy od pondělí 10. května. Na další zápas se Slováckem tedy již fanshop otevřený bude.