Nově položený trávník pokřtili fotbalisté Dynama před úterním tréninkem. O křest se postaral aktuální nejlepší střelec Fotbalové národní ligy a věčně dobře naladěný Richard Kalod. Jihočeši si na něm poprvé zatrénovali před premiérovým domácím utkáním hraném v neděli proti nováčkovi soutěže Vítkovicím od 17.00.
Kalod otevírá šampaňské na počest nového pažitu

Dobrá nálada panovala při prvním tréninku na novém „koberci“ položeném po uplynutí skončené sezony. Fotbalisté Dynama jej pokřtili na otevřeným tréninku, přičemž šampaňské na středovém kruhu nemohl otevřít nikdo jiný než střelec dvou branek v Třinci Richard Kalod. "Tak ať nám ten nový trávník přinese štěstí a daří se nám na něm," pronesl hrdina prvního kola FNL.

Otevřeného tréninku se zúčastnilo několik desítek fanoušků, kteří měli možnost se s hráči vyfotografovat nebo sledovat trénink přímo ze střídaček. Předzápasový trénink vedli David Horejš s Jiřím Lerchem, brankáře připravoval trenér staršího dorostu Pavol Švantner. Účastníci se podívali i do místnosti kabiny, nahlédli i do regeneračních prostorů. Příznivci černobílých měli i možnost prodiskutovat s hráči či trenéry dění kolem klubu, mladší fandové si trávník vyzkoušeli na vlastní kůži.

Svěřence Davida Horejše čeká v nejbližších dnech náročný program. Ve středu cestují k druhému kolu MOL Cupu do divizního Českého Brodu a anglický týden zakončí prvním domácím utkání v neděli proti Vítkovicím. Přijďte podpořit Dynamo na Střelecký ostrov!