Očekávaný vítěz. Tak by se dalo v krátkosti shrnout hlasování fanoušků Dynama o nejlepšího hráče sezony 2017/18. Rychlonohý záložník Jakub Pešek v posledních měsících postupně přerostl úroveň druhé ligy a prakticky v celé sezoně byl ofenzivním lídrem týmu. Druhou příčku v hlasování obsadil Elvis Mashike a třetím nejlepším hráčem Dynama byl podle fanoušků Filip Hašek.

Záložník Jakub Pešek nastoupil v letošní sezoně do osmadvaceti zápasů. Vynechal pouze dva zápasy a to z důvodu vyloučení (ve třetí minutě nastavení musel zatáhnout za záchrannou brzdu, když nedovoleně zastavoval rychlý protiútok znojemského týmu) a následného trestu v zápase proti Znojmu. V průběhu sezony nastřílel šest gólů a na dalších pět přihrál. Prakticky ve všech zápasech na sebe strhával pozornost soupeřových obránců, nejvíce zazářit v zápasech proti Hradci Králové, kdy se na výhře 4:1 podílel dvěma asistencemi a pak také na hřišti Varnsdorfu, kde při výhře 3:2 jeden gól vstřelil a jeden přihrál. Od fanoušků získal průměrné hodnocení 8,65 bodu.

Velmi dobrou sezonu odehrál také útočník z Demokratické republiky Kongo Elvis Sukisa Mashike. Čerstvě čtyřiadvacetiletý útočník hrál v loňské sezoně ještě pouze ČFL, první soutěžní ročník v české druhé nejvyšší soutěži mu vyšel ale na jedničku. V sedmadvaceti zápasech nastřílel sedm branek, díky čemuž se stal nejlepším střelcem týmu. Navíc si připsal pět gólových přihrávek. Od fanoušků si vysloužil průměrnou známku 7,51 bodů.

Třetím nejlepším hráčem Dynama byl podle hlasování záložník Filip Hašek. Ten přitom v Dynamu působil pouze v jarní části sezony, kdy za Dynamo nastoupil do třinácti zápasů. Za toto krátké období dokázal zaznamenat čtyři vstřelené góly a čtyři asistence. Kreativní záložník příznivce Dynama zaujal a ti mu dali v hodnocení průměrnou známku 7,06 bodu.

Průměrné známky dalších hráčů A-týmu: Patrik Čavoš (6,92), Lukáš Havel (6,88), Jindřich Staněk (6,73), Pavel Novák (6,27), Petr Javorek (6,24), Michal Řezáč (6,24), Roman Wermke (6,18), Zdeněk Křížek (6,18), Jiří Kladrubský (5,98), Ivo Táborský (5,59), Milan Nitrianský (5,47), Patrik Švantner (4,88), Jindřich Kadula (4,80), Lukáš Pouček (4,69), Jan Vondra (4,35).