Bezprostředně po skončení podzimní části sezony proběhlo na klubovém webu hlasování fanoušků o nejlepšího hráče Dynama. Příznivci měli zcela jasno, za nejlepšího hráče vybrali Jakuba Peška!
This text will be replaced
Momenty Jakuba Peška v podzimní části sezony

Jakub Pešek působí v Dynamu již od sezony 2014/15. Tehdy v zimní přestávce přišel na hostování z pražské Sparty a toto hostování se následně změnilo v trvalý přestup. Do sezony 2017/18 vstupoval rychlonohý záložník už jako kmenový hráč Dynama a prakticky v celém průběhu podzimu se prezentoval velmi dobrými výkony. Celkově nastoupil do čtrnácti zápasů, v nichž zaznamenal čtyři góly a tři přihrávky. Již v minulých sezonách patřil mezi fanoušky k nejoblíbenějším hráčům a letos se dostal až na samotný vrchol, když v hlasování získal na stupnici od jedné do desíti průměrnou známku 8,23. "Nikdy jsem podobné ocenění nedostal a mám z něj tedy samozřejmě velkou radost," řekl čtyřiadvacetiletý záložník na klubovém vánočním večírku, kde byly oficiálně zveřejněné výsledky hlasování.

Fanoušci mohli známkovat celkem šestnáct fotbalistů, kteří na podzim odehráli alespoň 150 minut ve FNL. V jejich hlasování se na druhé příčce objevil brankář Jindřich Staněk, který dostal známku 7,61. Třetí příčku obsadil útočník Ivo Táborský (7,14) a nadprůměrnou známku získal také středopolař Patrik Čavoš (7,07).