Mimořádná sezona budějovického Dynama se projevila i v hlasování fanoušků o nejlepšího hráče. Podzimní prvenství v anketě i na jaře potvrdil útočník David Ledecký, který získal rekordní známku 9,73. Druhý skončil Jiří Kladrubsý a třetí Ivo Táborský.

Podobně úspěšnou sezonu fotbalové Dynamo nepamatuje. Jihočeši ve druhé lize jasně dominovali a sezonu dohráli s velkým čtrnáctibodovým náskokem. Spanilá jízda Jihočechů se projevila i v hlasování fanoušků Dynama, kteří hráče hodnotili vysoce nadprůměrnými známkami.

První místo v hlasování obsadil útočník David Ledecký. Známky od fanoušků dostal opravdu zcela mimořádné. Na desetibodové stupnici totiž v hlasování získal průměrnou známku 9,73 a výrazně tak vylepšil podzimní (už tehdy rekordní) známku 9,40. Již na podzim budějovický kanonýr zlepšil dlouholetou rekordní známku Karla Poborského (9,39) ze sezony 2004/2005. Právě David Ledecký se velkou měrou podílel na postupu Dynama do nejvyšší soutěže, v sedmadvaceti zápasech nastřílel osmnáct branek, čímž se s velkým náskokem stal nejlepším střelcem soutěže.

Historicky druhou nejlepší průměrnou známku zaznamenel budějovický kapitán Jiří Kladrubský. Lídr týmu z pozice pravého obránce vstřelil sedm branek a navíc hned na dalších třináct gólů přihrál. Od fanoušků si vysloužil průměrnou známku 9,56.

Také třetí fotbalista v pořadí odehrál mimořádnou sezonu. Útočník Ivo Táborský nastupoval do zápasů pravidelně v občas nevděčné pozici žolíka. Přestože stihl odehrát pouze 670 minut (v průměru 24 minut na zápas), zvládl nastřílet devět branek a na další dvě přihrál. Řada jeho gólů byla nesmírně důležitých a často vítězných. Také díky tomu získal v hlasování fanoušků průměrnou znánku 9,00. To je také naprosto mimořádný počin!

Známky fotbalistů Dynama v hlasování fanoušků: David Ledecký (9,73), Jiří Kladrubský (9,56), Ivo Táborský (9,00), Lukáš Havel (8,51), Pavel Novák (8,40), Jindřich Staněk (8,26), Lukáš Provod (7,72), Patrik Čavoš (7,40), Matěj Helešic (7,38), Peter Grajciar (7,29), Petr Javorek (7,18), Matej Mršič (7,17), Zdeněk Křížek (7,05), Ladislav Martan (6,65), Roman Wermke (6,61), Filip Havelka (6,46), Róbert Kovaľ (5,94), Vojtěch Gebert (5,57).