Příprava na jarní část sezony spěje pomalu do finále. Fotbalisté Dynama se čtrnáct dní před prvním ligovým zápasem roku 2020 vydávají na herní soustředění na Kypr. Tam je čekají tři přípravné zápasy proti FK Čukarički, FK RFS a FK Suduva.

Na soustředění se v pátek dopoledne z letiště ve Vídni vydá spolu s realizačním týmem celkem čtyřiadvacet fotbalistů. Nominace na soustředění doznala těsně před odletem hned několika změn. Brankářskou dvojici Jaroslav Drobný, Zdeněk Křížek doplní mladý chorvatský gólman Ivan Sušak. Soustředění se nezúčastní zraněný Martin Janáček ani další brankář Matěj Luksch, který by měl odejít na hostování.

S týmem se již naplno připravuje také Miloš Kopečný, který stejně jako další novicové Karol Mészáros a Pavel Šulc míří také na jih Evropy. Na Kypr nakonec nevyrazí Michal Řezáč, který bude i na jaře hostovat na Žižkově. S velkou pravděpodobností se pak k týmu přímo na Kypru připojí ještě jeden další fotbalista, o jehož příchodu Dynamo aktuálně intenzivně jedná.

Kádr pro soustředění na Kypru

Brankáři: Jaroslav Drobný, Zdeněk Křížek, Ivan Sušak.
Obránci: Benjamin Čolić, Lukáš Havel, Jiří Kladrubský, Miloš Kopečný, Pavel Novák, Roman Polom, Tomáš Sivok, Maksym Talovierov.
Záložníci: Patrik Brandner, Patrik Čavoš, Filip Havelka, Petr Javorek, Jiří Kulhánek, Jan Malecha, Karol Mészáros, Matej Mršić, Ivan Schranz, Pavel Šulc.
Útočníci: David Ledecký, Michael Rabušic, Ivo Táborský.

Přípravné zápasy na Kypru

SK Dynamo ČB - FK Čukarički /SRB/ (neděle 2. února, 17:00)
SK Dynamo ČB - FK Rīgas /LAT/ (středa 5. února, 15:00)
SK Dynamo ČB - FK Suduva /LIT/ (sobota 8. února, 15:00)

Pokud chcete mít informace o tom, jak probíhá soustředění Dynama na Kypru, doporučujeme sledovat naše webové stránky a sociální sítě. Právě tam naleznete pravidelný informační servis doplněný o fotografie a videa.

Nominace Kypr