V tréninkovém centru na Složišti dnes startuje příprava na jarní část sezony. U premiérové tréninkové jednotky v novém roce 2023 nebudou chybět stálí členové prvního týmu, ale ani první posila. Tou se stal záložník Marcel Čermák z Příbrami, který v Dynamu podepsal smlouvu do 30. června 2025.

Áčko Dynama dnes odpoledne zahájí týmovou část přípravy na jarní část sezony FORTUNA:LIGY. Na první sraz v novém roce 2023 se chystají stabilní členové ligového kádru, zároveň ale také nováček. Marcel Čermák trénoval s Dynamem už v závěru podzimní části a odehrál v jeho dresu přátelské utkání v rakouském Riedu.

Zápasů by měl v černobílých barvách přidat ještě víc. Na jih Čech se totiž z Příbrami přesune natrvalo, smlouvu podepsal do 30. června 2025. Od první posily Dynama v novém kalendářním roce si hodně slibuje zejména trenérská dvojice Marek Nikl a Tomáš Zápotočný, pod kterými Čermák působil právě v Příbrami.

„Marcel Čermák je hráčem, kterého si přivedli noví trenéři. Slibují si od něj zvýšení konkurence ve středu zálohy,“ informuje sportovní ředitel klubu Milan Čadek.