Během středeční tiskové konference se přítomným žurnalistům představila firma Uhlsport, která bude v nastávající sezóně oblékat tým SK Dynamo České Budějovice do dresů a dalšího sportovního oblečení. V nových modelech se prošli před objektivy fotoaparátů Martin Dobrotka, Michal Skopalík a Jiří Kladrubský, do krásy doplnily sestavu dvě zaměstnankyně klubu Katka Šeflová a Daniela Marková. Zlatým hřebem pak bylo zapózování trenéra Pavla Tobiáše.

Uvnitř článku naleznete stručné představení firmy Uhlsport.

Vážení sportovní přátelé,

firma Uhlsport-Germany je tradičním a dlouholetým výrobcem fotbalového vybavení. Byla založena roku 1948 a od té doby nepřetržitě působí jako jeden z významných producentů špičkové fotbalové výstroje. Vybavení firmy Uhlsport používají například národní týmy Uruguay, Jamajky, mnoho špičkových světových hráčů a brankářů.

Firma Golem sport je oficiálním a výhradním zástupcem firem Uhlsport a Spalding pro Českou republiku. Firma byla založena v roce 1993 a postupně se stala významným partnerem mnohých špičkových hráčů v České republice. Je dodavatelem fotbalové výstroje pro takové hráče jako jsou např:
Pavel Nedvěd -Juventus Turín
Petr Čech -FC Chelsea
Jaromír Blažek -Sparta Praha
Antonín Kinský, Jan Laštůvka, Jiří Koubský a řada špičkových fotbalistů působících v Gambrinus lize.

Jsme hrdi na to, že tým SK Dynamo České Budějovice se při výběru dlouholetého partnera rozhodl pro vybavení firmou Uhlsport, a věříme, že čas potvrdí správnost volby.

Vydařenou sezonu 2004/2005 přeje DYNAMU Uhlsport a Golem sport!