Fotbalová sezona 2020/21 je stejně jako závěr předešlé sezony poznamenaná pandemií Covid-19. Všechny kluby české nejvyšší soutěže se sice pustily do prodeje permanentních karet, avšak po letním startu sezony se většina podzimní části sezony odehrála bez diváků. Dynamo se rozhodlo svým permanentkářům alespoň částečně vykompenzovat ušlé finanční prostředky vynaložené na nákup sezónních karet.

Jihočeši odehráli na domácím stadionu na podzim šest utkání. Na první dva zápasy se Slavií a Libercem se držitelé permanentek dostali bez omezení. Naopak na další čtyři zápasy proti Zlínu, Bohemians, Plzni a Karviné již dorazit kvůli opatřením spojených s pandemií koronaviru Covid-19 nemohli. „Tato skutečnost nás samozřejmě moc mrzí, ale podmínky pro fotbalové kluby byly prakticky v celé Evropě stejné. Byli bychom rádi, kdyby fanoušci na stadion chodit mohli, ale to se bohužel nedalo realizovat," říká generální manažer Martin Vozábal.

Vedení Dynama si samozřejmě uvědomuje, že nejvěrnější fanoušci klubu tak přišli o finanční prostředky vynaložené za nákup permanentních karet. „Věříme v solidaritu našich příznivců. Proto jsme si pro fanoušky, kteří nebudou vyžadovat finanční kompenzaci, připravili balíček s produkty z našeho fanshopu," dodává Martin Vozábal. Každý držitel permanentní karty s nenulovou cenou má nárok na balíček, který obsahuje nový dynamácký nástěnný kalendář pro rok 2021, klubové ponožky a dva balíčky zdravých dynamáckých sušenek od společnosti Rej.

„Přestože situace není pro náš klub jednoduchá, naprosto respektujeme také to, že část fanoušků bude chtít vrátit za výše zmíněné čtyři zápasy finanční prostředky. Poměrným způsobem jsme rozpočítali ceny vstupenek za jeden neuskutečněný zápas a těm, co budou chtít peníze zpět, vyplatíme v hotovosti 500 korun," doplňuje Martin Vozábal.

Držitelé permanentek Dynama tak mají dvě možnosti, jak naložit se svými financemi vynaloženými za nákup permanentek. První možností je vyzvednutí kompenzačního balíčku složeného z produktů z fanshopu Dynama. Druhou možností je pak vyzvednutí finanční hotovosti. Každý, kdo na Střelecký ostrov dorazí, bude muset samozřejmě k náhledu předložit svou permanentní kartu. Klub navíc žádá všechny příchozí o striktní dodržení hygienických podmínek.

Výdej kompenzačního balíčku nebo případné hotovosti bude na sekretariátu klubu probíhat každý pracovní den od pondělí 11. ledna do pátku 22. ledna v časech od 8:00 do 15:30. Jedinou výjimkou bude středa 20. ledna, kdy se na Střeleckém ostrově hraje zápas Dynamo vs. Příbram a z bezpečnostně-hygienických důvodů bude stadion v den zápasu pro veřejnost uzavřený.