Staršímu dorostu Dynama startuje o víkendu nový ročník nejvyšší soutěže. V posledním přípravném odcestovali budějovičtí mladíci do Jihlavy, kde stejně starého soupeře porazili po brankách R. Novotného a Radoucha 2:1.
Vysočina Jihlava U19 - SK Dynamo U19 1:2 (0:1)
Branky: 4. R. Novotný, 72. Radouch

Sestava: Vokatý (65. Trnka) - Kabele (46. Schloff), J. Novotný, R. Novotný, Malý (80. Kadula) - Kadula (65. Radouch), Čadek (65. Dvořák), Slavík (65. Staněk), Wermke (65. Mravec) - Čejka (46. Cihlář), Vaněk.

Jan Dvořák (trenér Dynama): "V posledním přípravném utkání s Jihlavou jsme podali kvalitní výkon a zaslouženě vyhráli. Dařila se nám kombinační hra a rychlý přechod do útoku. Ve 4. minutě po rohovém kopu Wermkeho skóroval hlavou Radek Novotný. V 9. minutě po rychle vhozeném autu přihrál ideálně Slavík Vaňkovi, který zakončoval nepřesně. Ve 12. minutě se do 100% brankové příležitosti dostal Čejka, ale jeho střelu brankář vyrazil na rohový kop. Do poločasu jsme měli více míč na kopačkách a soupeře do vážné šance nepustili.
Začátek druhého poločasu se nám nedařila přihrávka a dostávali jsme se pod tlak, který soupeř využil vyrovnávací brankou. V 72. minutě ale proměnil pokutový kop Radouch a do konce utkání jsme si vypracovali čtyři další 100% brankové příležitosti, ale branku už nedali. "