Těsně před koncem letního přestupního období hlásí klub Dynamo České Budějovice v reakci na neuspokojivé výsledky v úvodu letošní sezony změny v kádru prvoligového A-týmu. Novými hráči klubu jsou plzeňský obránce Miloš Brezinský a Petr Javorek, kteří přicházejí do budějovického klubu na hostování. Dva hráči Dynama naopak odcházejí hostovat do jiných týmů – Martin Jasanský bude působit v Sezimově Ústí a Jan Halama v Jihlavě. Top foto: www.idnes.cz

Miloš Brezinský (2. dubna 1984) začal s fotbalem v Novém Městě nad Váhom. Tři roky hrál také v Trenčíně a v létě 2002 přestoupil do Slovanu Liberec. Odtud hostoval například na Kladně, v Rimavské Sobotě nebo Mladé Boleslavi. Díky dobrým výkonům na sebe upoutal natolik, že si ho vyhlédla pražská Sparta, ve které hostoval od srpna 2007. Následně hrál rok a půl v Temešváru, odkud jako volný hráč přešel do Viktorie Plzeň. Právě z Plzně přišel na hostování na jih Čech. Po dohodě obou klubů ale nenastoupí do vzájemného zápasu a k dispozici bude až v následujícím ligovém kole. Miloš Brezinský nastupuje na postu středního obránce. Mezi jeho přednosti patří výborná hra hlavou a dobrá rozehrávka.

Petr Javorek (9. února 1986) patří k členům základní sestavy týmu Sezimova Ústí. Druhou ligu si zahrál v minulosti také v Xaverově a v průběhu roku 2005 odehrál sedm zápasu za prvoligovou Příbram. V sezoně 2009/2010 hrál tehdy také za druholigový Hlučín a od července roku 2010 je hráčem Sezimova Ústí. Petr Javorek je využitelný na pozici záložníka a na jihu Čech by měl hostovat do konce sezony 2011/2012.