Po delší době se v zápase řecké ligy objevil útočník David Lafata, který v utkání s Ionikos (1:1) nastoupil šest minut před koncem normální hrací doby. V zahraničí se z vítězství radoval Jaroslav Chlebek - jeho Slovan Bratislava si upevnil druhé místo druhé slovenské ligy a na této pozici Slovan také přezimuje. V dohrávce 10. kola první ligy se zranil Vlado Pončák a musel být v duelu s Mostem střídán již v 33. minutě. V ČFL si zahrálo hned šest hráčů Dynama hostujících v jiných klubech.

ZAHRANIČÍ (hráči, kteří odešli z Dynama přímo do zahraničí)

David LAFATA (Škoda Xanthi /Řecko/)
V zápase s Ionikos, které skončilo nerozhodným výsledkem 1:1, nastoupil v 84. minutě. Xanthi s dvaceti body na kontě kleslo na čtvrtou příčku tabulky, kde ho předskočil AEK a Panathinaikos. Vedení řecké ligy si udržuje Olympiakos. Na hřišti Panathinaikosu se Xanthi představí nyní o víkendu.
Statistiky: 5 zápasy - 168 minut - 0 gólů - 0 žlutých karet

Jaroslav DROBNÝ (Fulham FC /Anglie/)
Fulham po boji nestačil o víkendu na Middlesbrough a na jeho hřišti prohrál smolně 2:3, když rozhodující branka domácích padla v 82. minutě z nohy Hasselbainka. Jaroslav Drobný se neobjevil ani na lavičce náhradníků. V neděli Fulham nastoupí doma proti Boltonu.
Statistiky: 0 zápasů - 0 minut - 0 žlutých karet

Miroslav SEMAN
(Nea Salamis /Kypr/)
Kyperská liga měla o víkendu volno a další zápas odehraje Nea Salamis nyní v sobotu proti AEK Larnaca.
Statistiky:
9 zápasů - 810 minut - 0 žlutých karet

Jaroslav CHLEBEK (Slovan Bratislava /Slovensko - 2.liga/)
V zápase s Lučencem odehrál Jaroslav Chlebek celé utkání a mohl se tak s týmem radovat z vítězství 2:1. Slovan si udržuje druhou příčku tabulky a na třetí Senec má již tříbodový náskok. Pro Slovan skončila podzimní část sezony a další kolo odehraje až 4. března.
Statistiky: 14 zápasů - 1241 minut - 3 góly - 2 žluté karty - 1 červená karta

Martin DOBROTKA (Rimavská Sobota /Slovensko - 2.liga/ - hostování)
Rimavská Sobota nestačila na Humanné a prohrála na jeho hřišti 1:2, když všechny branky padly až ve druhém poločase. Martin Dobrotka nenastoupil.
Statistiky: 7 zápasů - 630 minut - 1 žlutá karty

Fotbalisté Dynama hostující v českých týmech

I. LIGA
Miloslav PENNER (Příbram)
Příbram o víkendu prohrála na hřišti Mostu 0:1 a Miloslav Penner odehrál na netradičním postu stopera celé utkání.
Statistika: 9 zápasů - 801 minut - 1 žlutá karta

David HOREJŠ (Brno)
O víkendu v dresu Brna v zápase s Plzní (3:1) nenastoupil. Po delší době se objevil alespoň na lavičce náhradníků.
Statistika: 7 zápasů - 463 minut - 2 žlutá karta - 1 červená karta

Vladimír PONČÁK (Jablonec)
Vlado Pončák odehrál v utkání s Baníkem Ostrava (1:2) celý zápas a v 59. minutě uviděl žlutou kartu.
Ve středu se také Vlado Pončák objevil na hrací ploše v dohrávaném zápase s Mostem (3:0). Hrací plochu ale kvůli zranění opustil již ve 33. minutě. Ještě předtím uviděl žlutou kartu.
Statistika: 6 zápasů - 483 minut - 2 žluté karty

III. LIGA
Lukáš BEER
(Střížkov/Bohemians Praha)
V zápase s rezervou Dynama Č. Budějovice odehrál na levém kraji obrany 58 minut a poté byl za stavu 0:1 střídán.
Statistika:
11 zápasů - 958 minut - 2 žluté karty

Jan PINTÉR (Strakonice)
Ve středu zálohy odehrál v zápase s Bohemians 1905 celých 90 minut. Jeho tým však prohrál na horké vršovické půdě 1:3.
Statistika: 10 zápasů - 713 minut - 2 žluté karty

Jakub SKÁLA (Břevnov)
V zápase s Teplicemi "B" (1:4) nenastoupil.
Statistika: 3 zápasy - 270 minut - 0 žlutých karet

Jiří KLADRUBSKÝ (Prachatice)
Na postu stopera odehrál v duelu se Spartou Krč celý zápas. Ani jeho výkon ale nepomohl Prachaticím naplno bodovat a utkání skončilo 2:2.
Statistika: 11 zápasů - 990 minut - 1 gól - 1 žlutá karta

Stanislav ROŽBOUD (Prachatice)
Na pravém kraji zálohy odehrál v zápase s Krčí (2:2) celých 90 minut.
Statistika: 10 zápasů - 873 minut - 0 žlutých karet

Lubomír MYŠÁK (Prachatice)
Osamocen na hrotu útoku odehrál v Krči (2:2) celý zápas. Na své konto si připsal pátou žlutou kartu v sezoně.
Statistika: 8 zápasů - 689 minut - 2 góly - 5 žlutých karet

Radek KREJČÍK (Střížkov/Bohemians Praha)
V zápase s Dynamem ČB se na hrací ploše neobjevil.
Statistika: 6 zápasů - 540 minut - 1 žlutá karta.

Martin SMÍŠEK (Strakonice)
V utkání s Bohemians 1905 (1:3) ho za stavu 0:2 střídal již ve 34. minutě Frnoch.
Statistika: 6 zápasy - 456 minut - 1 gól - 2 žluté karty - 2 červené karty