Kádr Dynama České Budějovice se v průběhu zimního přestupního období rozrostl o dalšího mladého vysoce perspektivního fotbalistu - hráčem klubu se stal čerstvě devatenáctiletý nejlepší střelec dorostu Interu Bratislava Marián Timm. Jihočeši tak v krátké době přivedli dalšího fotbalistu ze Slovenska, který by měl v brzké době prokázat svůj velký potenciál.

Dynamo České Budějovice tak pokračuje ve strategii, kterou se začalo řídit během letošní zimy. Zatímco v létě se funkcionáři budějovického klubu soustředili na získání zkušených fotbalistů, kteří se stali okamžitými posilami týmu, nyní během přestupního termínu získává ambiciózní mladíky. Po Adamu Klavíkovi a Mário Ometákovi nyní přichází do klubu již třetí fotbalista dorosteneckého věku. "Jsme moc rádi, že jsme příchod Mariána Timma dotáhli do konce a že se bude moci brzy připojit k týmu. Podobně jako u Klavíka věříme, že by se měl okamžitě začít prosazovat v týmu," řekl sportovní manažer Dynama Roman Rogoz.

Marián Timm, jenž se narodil 7. ledna 1990, nastupoval v minulých letech pravidelně ve všech dorosteneckých týmech Interu Bratislava a vždy patřil k těm vůbec nejlepším střelcům. Své kvality potvrzoval i během letošní sezony, kdy stihl do sítí soupeře nastřílet hned třetinu všech gólů svého týmu v dorostenecké soutěži U19.