Snažil se o časté útočné výpady, podporoval ofenzivu, co to šlo. Dokonce se jednou sám objevil na hrotu, ale ani on vítěznou branku nepřinesl. Krajní obránce Michal Řezáč byl po utkání hodně zklamaný. Dlouho po zápase seděl na střídačce a těžce vstřebával ztrátu dvou bodů.

Domácí remíza 1:1 s Frýdkem-Místkem je jistě ztrátou.
Samozřejmě. Chtěli jsme vyhrát, abychom se posunuli do čela tabulky. Odskočit soupeřům, jenže to se nám nepovedlo. Frýdek dal branku z penalty, zalezl na vlastní půlku a bránil. Po vstřelené brance měl jedinou šanci v posledních vteřinách zápasu. Bohužel, nezvládli jsme to směrem dopředu. Nebyli jsme produktivní a navíc jsme si nevytvořili ani moc šancí.

Hodně ovlivnila celé utkání úvodní branka? Když jste ve vedení, tak většinou hrajete mnohem lépe a více uvolněni.
Určitě, bylo to hodně o první brance. Kdybychom ji dali my, věřím, že bychom vyhráli. Dokázali jsme alespoň do poločasu odpovědět, v kabině jsme si řekli, že ve druhé půli na ně vletíme. De facto celý druhý poločas jsme drželi míč, ale nevytvořili jsme z toho pořádnou akci.

Co při tlaku chybělo? Větší pohyb, riskantní klička?
Řekl bych, že chybělo, aby to vzal někdo na sebe. Hráli jsme často ze strany na stranu, nebylo to ono. Chyběla odvaha, nějaký pokus o přechod jeden na jednoho. Báli jsme se to vzít sami na sebe.

Počítali jste s tím, že by mohl Frýdek čistě zalézt na svou polovinu a jednoduše bránit?
Věděli jsme, že zalezou. Je to těžké hrát proti jedenácti bránícím lidem, přesto se tam musíme dostávat.

Do příštího kola je potřeba jít znovu s čistou hlavou?
Do každého zápasu jdeme na sto procent. Chceme vyhrávat, bohužel to proti Frýdku nevyšlo. Pokusíme se to napravit v Sokolově.