Na Střeleckém ostrově bude v průběhu tohoto týdne pořádně živo. Kromě nedělního utkání 13. kola FORTUNA:LIGY s Hradcem Králové se Dynamo představí na domácí půdě také ve středečním souboji ve 3. kole MOL Cupu. Soupeřem mu bude v 17:00 druholigová Vlašim.

Po postupu přes divizní Chomutov, který Dynamo ve druhé polovině září na jeho vlastním hřišti porazilo rozdílem třídy 5:0, čeká českobudějovické fotbalisty FC Sellier & Bellot Vlašim. S tou se potkají ve 3. kole MOL Cupu na Střeleckém ostrově.

Oba naposledy změřily síly v předsezónní přípravě na hřišti v nedalekém Temelíně. Svěřenci kouče Webera dominovali a po gólech Zajíce, Havla, Švece, Krcha a Sladkého zvítězili jednoznačně 6:3. Úspěch bude chtít Dynamo zopakovat také v ostrém zápase MOL Cupu. Bude se také snažit o to, aby zopakovalo postup z minulého ročníku, kdy nejprve porazilo Sedlčany, pak ve 3. kole Duklu Praha a nakonec padlo až v tom následujícím po penaltovém rozstřelu s Olomoucí.

"Nic jiného než postup brát nemůžeme, je to povinnost. Ale všichni víme, jak jsou tato pohárová utkání nevyzpytatelná. Věřím, že náš úkol zvládneme a v klidu postoupíme, ať se naladíme dobře na ligu," říká před utkáním brankář Martin Janáček.

Vlašim postoupila do 3. kola přes Baník Most-Souš, v letošní sezoně ji ale charakterizují spíše kolísavé výkony a výsledky. V tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY fotbalisté ze Středočeského kraje okupují poslední příčku tabulky s 10 body, zatím zvítězili pouze ve třech zápasech z dvanácti.

Utkání 3. kola MOL Cupu mezi Dynamem a Vlašimí bude na programu ve středu v 17:00 na Střeleckém ostrově a vy jej můžete zde sledovat v online reportáži.

Vstupenky na utkání můžete kupovat přes portál TicketLive, držitelé permanentek budou mít vstup zdarma.