Bojoval, rval se do roztrhání těla a po zápase byl moc spokojený. Útočník Elvis Mashike Sukisa přispěl dobrým výkonem k zisku tří bodů Dynama nad Opavou a společně s ostatními mohl oslavit posun na první místo v tabulce.

Šlágr se vším všudy zvládlo Dynamo na jedničku. Po zápase panovala na Střeleckém ostrově velká euforie a radost ze zvládnutého utkání s jedním ze spolufavoritů celé soutěže. „Odehráli jsme výborný zápas a máme velkou radost z toho, že jsme dokázali urvat všechny tři body,“ spokojeně mluvil po utkání Elvis Mashike Sukisa. Natěšení na atraktivní podívanou bylo v kabině domácích veliké. „Těšili jsme se hrozně moc. Hráli jsme s jedním z nejlepších týmů Fotbalové národní ligy a už jsme se zápasu nemohli dočkat,“ říkal.

Především v první půli bylo Dynamo lepším týmem a zdálo se, že jsou svěřenci trenéra Davida Horejše bravurně připraveni po všech stránkách. „Připraveni jsme byli dobře, celý týden jsme se na Opavu chystali. Je skvělé, že jsme to zvládli,“ nešetřil slovy chvály Mashike. Jihočeši se museli vypořádat se ztrátou Jakuba Peška, který kvůli karetnímu trestu nemohl do utkání naskočit. „Máme v týmu zdravou konkurenci a na lavičce je plno hráčů, kteří mají kvalitu na to, aby dokázali plnohodnotně zaskočit. Máme silný tým a dokážeme ztráty v sestavě nahradit.“

Elvis Mashike byl v zápase s Opavou u jednoho z klíčových momentů závěru zápasu. V 74. minutě mohl jít do brejku, ale Jan Schaffartzik ho nedovoleně zastavil a inkasoval za to červenou kartu. „Do závěru zápasu nám to hrozně pomohlo. Opava už v deseti nedokázala zatlačit a my jsme si to zkušeně hlídali. Dle mého názoru ji sudí udělil správně,“ přikývl Mashike.