Marcel Čermák ve včerejším utkání odehrál celých 90 minut a byl to právě on, který svou trefou rozhodl o tom, že si Dynamo z brněnské Srbské odvezl alespoň bod. V nastaveném čase druhého poločasu mu přiklepl míč Lukáš Havel a Čermák, jenž přidal svůj druhý ligový gól, se nemýlil.

Marceli, jak utkání hodnotíš?
Myslím si, že tohle byl jeden z nejtěžších zápasů sezony, protože jsme věděli, o co jde a o co hrajeme. Potřebovali jsme tady uspět. Ten bod, který jsme tu udělali, je pro nás zlatý. Jsem za něj rád. Nebylo všechno ideální, hodně se kazilo. Nějaké šance tam ale byly a věřím tomu, že když v tomto směru budeme pokračovat, tak budeme úspěšní.

Mohl bys přiblížit ten vyrovnávací moment?
Na konci toho zápasu do vápna už létalo hodně balonů a hráli jsme vabank. Ta situace se měla tak, že od půlky letěl dlouhý balon na Hávu, na kterého jsem řval asi už od půlky hřiště a on mi to sklepl tak dobře, že jsem už jen nastavil nohu a spadlo to do brány.

Když to letělo, říkal sis, že to bude gól?
Nejdříve jsem si říkal, že to půjde nad. Ale když jsem pak viděl tu trajektorii tak jsem si říkal, že by to tam mohlo spadnout. Pak už mě jen pohltila euforie, byl jsem hodně rád. Ten bod je zlatý.