Rezerva Dynama sehrála od zahájení zimní přípravy již třetí přátelské střetnutí. Po rakouském Schremsu (0:1) a Písku (4:1) se na Složišti představil divizní rival ze Soběslavi.

Nový trenér Dušan Žmolík měl navíc k dispozici pendly Pennera s Novákem a do zápasu zapojil celkem sedmnáct hráčů.

Dynamo od prvních minut získalo převahu, dostávalo se do šancí, ale prosadilo se až po kiksu soupeřovy obrany, který potrestal střelou po zemi k tyči Polanský. Do přestávky se prosadil znovu Polanský a třetí gól přidal další útočník Hais.

V poločase se prostřídalo, do hry naskočili i zkušení Kladrubský s Javorkem. Skóre se již nezměnilo, posledních dvacet minut se jen dohrávalo.

Příští utkání sehraje záložní tým Dynama už ve středu s Táborskem.

SK Dynamo ČB B – Spartak Soběslav 3:0 (3:0)
Góly: Polanský 2, Hais.
Dynamo B: Lerch – Novák (46. Perina), Čoudek, Brabec (46. Bízek), Pineau (46. Kladrubský) – Krch, Pařízek (46. Javorek), Bečvář (46. Pravda) – Polanský, Hais (60. Bečvář), Penner (65. Šestauber).
Dušan Žmolík (trenér Dynama B:) „Od začátku jsme kontrolovali hru, drželi se na polovině soupeře a vytvořili jsme si spoustu příležitostí, které bohužel neskončily gólem. Nakonec jsme se prosadili po laciných chybách soupeře. Průběh zápasu odpovídal výsledku, zvlášť v prvním dějství jsme měli převahu. Ve druhé části druhého poločasu jsme nebyli tak aktivní. Už to bylo nekoncentrované, tahle pasáž se mi nelíbila.“