Zimní ligu zakončila juniorka Dynama v parádním stylu. V turnajové derniéře potvrdila svoji nadvládu a vyprovodila mužstvo Jankova v poměru 4:0. Utkání, v němž se představil i testovaný Slovák Lišivka, však přineslo i jednou chmurnou událost. V úvodu zápasu totiž ze hry pro zranění musel odstoupit obránce Roman Pivoňka, který se do fotbalového kolotoče nedávno vrátil po roce a půl.

Dynamo B – Jankov 4:0 (2:0)
Branky: Ondrášek, Košík, Mašek, Adamec.

Neobvykle na přírodní trávě se rozehrál duel Zimní ligy mezi juniorkou Dynama a Jankovem. Tento faktor jistě dopomohl k tomu, že v českobudějovické sestavě se objevil Roman Pivoňka. Vytáhlý stoper byl však smutným mužem úvodních minut. Po dlouhodobém zranění kolena nastupuje jen na přírodních terénech. Jenže té na Složišti si v sobotu mnoho neužil. Na začátku utkání zůstal po jednom ze soubojů u levé postranní čáry ležet s bolestivou grimasou. Přihlížející diváci věděli hned, že je zle. Pivoňka musel okamžitě vystřídat a podle toho, co měli diváci možnost vidět, prvotní prognózy nevydají vůbec vesele.
Na chmurnou událost snad ani nemohli být dva góly Ondráška a Košíka, kteří rezervě do přestávky zajistili dvoubrankové vedení, dostatečnou náplastí. Ve druhém poločase byl znát viditelný rozdíl mezi kvalitou obou celků a do konce zápasu skóre na konečných 4:0 ještě navýšili Mašek s Adamcem.
Trenér Karel Musil však litoval dalších neproměněných příležitostí. „V koncovce jsme se mohli prosadit ještě více,“ poznamenal. „Po hráčích jsem požadoval rychlý přechod do útoku a přenesení hry, což se nám v úvodu sice nedařilo zcela podle našich představ, ale postupem času jsme získali zřejmou převahu,“ hodnotil utkání kouč Karel Musil (na snímku). Během zápasu musel v sestavě často improvizovat, když v jedné fázi utkání na stoperu například odehrál Pouzar. „To byla samozřejmě alternativa během konkrétního zápasu, do soutěže s ní vůbec nepočítám,“ potvrdil, že Pouzar má své místo přeci jen na straně záložní řady.

Sestava:
1. poločas: Vršecký – Picka, Mácha, Pivoňka (5. Hrbáč), Ryšánek – Adam, Lišivka, Příhoda, Pouzar – Košík, Ondrášek.
2. poločas: Pešula – Lišivka, Mácha, Picka, Ryšánek (Hrbáč) – Pouzar, Dobal, Rakovan, Mašek – Kaňák, Adamec.

Dynamo U19 – Kaplice 4:3 (2:1)
Branky: Pliška 2, Jar. Příhoda, Nitrianský.

V posledním vystoupení v Zimní lize si výhru připsal i starší A-dorost. Svěřenci trenéra Petra Skály skolili Kaplici divokým výsledkem 4:3. „Na jednu stranu jsem rád, že se nám po dlouhé době podařilo vstřelit čtyři branky. Na druhou stranu ale samozřejmě nemohu být spokojen s třemi inkasovanými góly,“ řekl Petr Skála. Nejvíce jej mrzelo, že obdržené branky byly velmi laciné. „Dále jsme sami několik svých šancí nevyužili,“ litoval.