Trenér Karel Musil společně se svými asistenty Ladislavem Bernátem a Jiřím Lerchem provedli v uplynulých dnech plánované zúžení kádru. Ten bude pro podzimní část České fotbalové ligy tvořit šestnáct hráčů a dva brankáři. Možnost předvést fotbalové kvality budou mít vybraní hráči již zítra. Namísto plánovaného utkání s Příbramí čeká juniorku prestižní duel ve Vršovickém Ďolíčku, kde se od 17:00 utkají s místním B-týmem Bohemians 1905.

Kádr B-týmu pro podzimní část třetí ligy tvoří:
Brankáři:

Jakub Kafka
Jakub Skála

Z hostování v Břevnově se zpět do Dynama vrátil Jakub Skála. Místo mu uvolnil Pavol Pronaj, kterému vypršela smlouva. V rezervním týmu i nadále zůstává oblíbený a spolehlivý Jakub Kafka.

Obránci:

Jakub Kursa
Vlastimil Švehla
Jiří Peroutka
Petr Martínek
Ondřej Kosobud
Pavel Picka

Pohromadě zůstala jedna z nejlepších stoperských dvojic ČFL – Petr Martínek, Jiří Peroutka. Po zranění se pomalu dostávají do hry další kvalitní obránci zocelení boji třetí ligy – Pavel Picka, Vlastimil Švehla. Z dorostu přicházejí Ondřej Kosobud, Jakub Kursa.

Záložníci:

Tomáš Mašek
Josef Příhoda
Michal Mašát
Aleš Červenka
Michal Skopalík
Jan Pintér
Jiří Průša
Tomáš Stráský

Středová řada doznala patrně nejvíce změn. Na hráče, kteří působili v B-týmu loňskou sezónu, bude Karel Musil hodně sázet. Jedná se o Michala Mašáta, Josefa Příhodu a zraněním stíhaného Michala Skopalíka. Tomáš Mašek, Aleš Červenka, Jiří Průša a Tomáš Stráský přicházejí z dorostu.

Útočníci:

Radim Pouzar
Jakub Janoušek
Lubomír Myšák

Největší tíha bude zřejmě ležet na Lubomíru Myšákovi, od kterého se bude očekávat většina gólů. Podporovat jej budou agilní Jakub Janoušek a malý velký muž Radim Pouzar. Populární Pouzy bude platný zejména pro svou ochotu pracovat pro tým a schopnost řídit své spoluhráče.

Z týmu odcházejí:
Libor Matoušek (zahraniční studium) – Holandsko
Jaroslav Houška – Spartak Kaplice
Radek Fiala – v jednání
Tomáš Sláma – v jednání
Marcel Kordík – hledá si angažmá (nezahájil přípravu)
Aleš Matoušek – hledá si angažmá (nezahájil přípravu)
Pavol Pronaj – Odra Opole (Polsko)
Tomáš Maruška - Pregarten (Rakousko)