Poslední přípravný zápas má za sebou B-tým Dynama před startem jarní části ČFL. Na Složiště si pozvali svěřenci Jana Poštulky celek KP Mariner Bavorovice. A generálka se rezervě jaksepatří vyvedla. V celkem jednostranně hraném zápase měla juniorka hned třikrát možnost, radovat se ze vstřeleného gólu. O první branku se nádhernou trefou postaral Radim Pouzar. Druhý gólový úspěch zaznamenal, taktéž střelou z dálky, Lukáš Adam a poslední ránu do vazu přidal soupeři Tomáš Maruška tečí střely, kterou vyslal na bránu Jiří Hrbáč.
Sestava B-týmu:
Pronaj (55. Vršecký) – Picka (45. L. Matoušek), Martínek, Peroutka, Švehla (45. Legdan) – Hrbáč, Adam, Mašát (45. Příhoda, 55. Mašát), Kordík, Pouzar - Maruška

Díky zranění Jakuba Janouška museli trenéři B-týmu nastoupit s pětičlennou zálohou a jediným útočným hrotem. Zranění vůbec podstatně komplikují realizačnímu týmu českobudějovické rezervy život. Ve stavu zraněných jsou momentálně ještě Jakub Kafka, Aleš Matoušek a také Michal Skopalík. Svůj návrat do Českých Budějovic si Michal Skopalík určitě představoval jinak. Podzimní část sezóny odehrál idol mnoha mladých dívek v HFK Olomouc, pár dní po návratu do Dynama si ale ošklivě vymkl kotník a mladý záložník je tak momentálně opět v péči lékařů. Zápas s Bavorovicemi nedohrál ani Josef Příhoda, ten by však měl být do příštího víkendu v pořádku.

V rámci testů vyzkoušela trenérská dvojice Jan Poštulka – Ladislav Bernát v Zimní lize hned několik nových tváří. Podle posledních zpráv ale nikdo z testovaných hráčů nakonec v Béčku nezakotví.