Páteční autogramiáda fotbalistů Dynama České Budějovice v Mercury centru přinesla nevídaný zájem fanoušků. Největší hvězdy budějovického klubu Roman Lengyel, Tomáš Řepka a Zdeněk Ondrášek byli od dvanácti hodin v obležení příznivců budějovického fotbalu a během hodiny rozdali stovky podpisů. Příchozí fanoušci také dostali zdarma od klubu knihy, náramky na ruce, odznáčky či podepsané plakáty a hráčské kartičky.

Začátek autogramiády byl naplánovaný na pravé poledne a již dvacet minut před začátkem se u stolku, za kterým seděli fotbalisté, tvořili fronty nedočkavých fanoušků. Trojice budějovických fotbalistů se následně dlouhé minuty bez přestávky podepisovala a během necelé hodiny před ně předstoupilo přibližně tři stovky fanoušků!

Největší zájem byl samozřejmě o podpisy stopera Tomáše Řepky, který do Dynama přišel v zimě ze Sparty. Ten se podepisoval prakticky na vše, co bylo po ruce. Vedle kartiček a plakátů se podepisoval samozřejmě i na budějovické a sparťanské dresy, na šály, minidresy a někteří fanoušci přišli dokonce i s jeho biografií, knihou Rebel.

Velkého zájmu fanoušků si užíval i kapitán budějovického týmu Roman Lengyel. "Bylo neskutečné, kolik fanoušků na autogramiádu přišlo. Moc si toho vážíme a udělalo nám to velkou radost. Doufáme, že zájem o Dynamo se projeví i v neděli, kdy nás doma čeká domácí zápas s Bohemians. Podpora fanoušků by se nám v tomto zápase určitě hodila," řekl s úsměvem kapitán Lengyel.