Hned dvě podpisové akce jsou pro fanoušky Dynama připraveny o víkendu. V sobotu v rámci oslav 20. narozenin Globusu se bude před Hypermarketem konat autogramiáda čtveřice budějovických fotbalistů - Jakuba Hora, Daniela Krcha, Benjamina Čoliće a Jakuba Matouška. V neděli se před utkáním budou podepisovat klubové legendy, autogram vám poskytnou Jaromír Plocek, Petr Benát nebo Dušan Kuba.

Už více než rok mohou fanoušci Dynama nakupovat klubový sortiment také v Hypermarketu Globus, který v sobotu 29. dubna slaví 20. narozeniny. Během oslav se bude konat také autogramiáda hráčů A-týmu, která bude probíhat ve stánku před Hypermarketem od 10 do 12 hodin. Zúčastní se jí Benjamin Čolić, Jakuba Hora, Daniela Krcha a Jakub Matoušek.

Soutěžit se také bude o hodnotné ceny, například o dárkové karty Globus nebo dres a vstupenky na utkání Dynama. Příznivci jihočeského klubu zároveň mohou od 26. dubna do 2. května využít akce, kdy při nákupu fanouškovských předmětů Dynama v Globusu získají pivo Budvar 0,5 l jako dárek.

Před nedělním utkání bude pod tribunou Zdeňka Čadka a za střídačkou domácího stánek, kde se od 14 do 14.30 hod. budou podepisovat klubové legendy Dušan Kuba, Jaromír Plocek a Petr Benát. Akce je připravena k příležitosti výročí 30 let FORTUNA:LIGY.