Vydařená sezony 2019/20 je minulostí a my pro vás máme jedinečnou možnost získat originální hrané dresy fotbalistů A-týmu. V aukci jsou mimo jiné i dresy Tomáše Sivoka a Iva Táborského, ve kterých odehráli svůj poslední zápas profesionální kariéry.

Fotbalisté Dynama České Budějovice se po čtyřech letech vrátili zpět do nejvyšší fotbalové soutěže a v sezoně 2019/20 obsadili konečné deváté místo. V aukci je kompletní hraná sada originálních Adidas dresů všech hráčů A-týmu. Nechybí mimo jiné ani dresy Tomáše Sivoka a Iva Táborského, kteří v těchto dresech odehráli v sobotu 27. června 2020 svůj poslední zápas v profesionální kariéře.

Fanoušci Dynama mohou dražit například i brankářský dres Jaroslava Drobného. V aukci je prakticky kompletní sada hráčských dresů. Jedná se o autentické dresy, ve kterých hráči Dynama skutečně odehráli jarní část sezony. Po posledním zápase s Mladou Boleslaví (27. června 2020) byly dresy pouze vyprané a následně připravené do aukce.

Aukce dresů bude probíhat na webu www.sportovniaukce.cz a poběží až do 20. července do 18 hodin. Po skončení aukce budou následně výherci kontaktováni ohledně způsobu zaplacení a doručení. Klub spolu s dresy dodá výhercům certifikáty pravosti dresů.

Aukce dresů