Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice zahájí tento týden prodej permanentních karet na novou sezonu. Vzhledem k aktuální epidemiologcké situaci, nařízením vlády a pravidlům Ligové asociace se klub rozhodl, že v první vlně bude prodávat permanentky těm, kteří měli permanentní kartu v loňské sezoně. Případný volný prodej permanentek pro nové zájemce začne později.

Prodej permanentních karet odstartuje ve čtvrtek 6. srpna v 10 hodin dopoledne. Jak bylo již dříve avizováno, bude hned několik způsobů, jak si permanentku pořídit. Karty se budou prodávat na pokladně za tribunou Východ, kde bude možné nově vedle platby v hotovosti platit také platebními kartami. Další možností pak bude online nákup na webu www.cbsystem.cz.

Vzhledem k aktuální situace ohledně vládních nařízení se klub rozhodl, že prodej permanentních karet zorganizuje tak, aby fanouškům garantoval dostat se na domácí zápasy. „Podle posledních informací z Ligové asociace víme, že stadiony budou moci být zaplněné minimálně z 25%. Pokud se situace nezmění, vyplývá z toho, že na náš stadion bude moci chodit přibližně 1700 fanoušků. Proto jsme se rozhodli, že začneme prodávat permanentky těm, kteří měli kartu v loňské sezoně," říká generální manažer Martin Vozábal.

V reakci na vývoj okolo onemocnění COVID-19 bude klub prodávat držitelům loňských karet permanentky od čtvrtka 6. srpna do pátku 14. srpna. Nárok na nákup permanentky bude mít každý, kdo má jakoukoliv plastovou permanentní kartu z loňské sezony. Pokud se do zmiňované poloviny srpna nevyčerpá kapacita prodaných permanentních karet stávajících držitelů, začne další týden od 17. srpna volný prodej permanentek. "Existuje i varianta, že prodej obyčejných vstupenek na jednotlivé zápasy sezony letos vůbec nebudeme provozovat. Pokud by se prodal velký počet permanentních karet, chodili by celou sezonu na zápasy pouze permanentkáři," doplňuje Martin Vozábal.