Liberec – Slovan Bratislava 0:0 (zruš.) | Písek – Příbram 0:4 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:1 (kon.)
Trenčín – Slovácko 1:0 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Senica – Hlučín 4:0 (kon.)
FC Košice – Ružomberok 0:1 (kon.) | Sokolov – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Podbrezová – Prešov 5:1 (kon.)
Třinec – Rozwój 2:0 (kon.) | Liefering – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
konec
FK Baník Sokolov
2:3 (1:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 23.01.2016, 13:00 • UMT v areálu Baníku Sokolov • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy

Druhý poločas přípravného utkání dvou týmů z FNL skončil 1:1 a dohromady se tak mohou radovat fotbalisté Českých Budějovic, kteří byli zejména ve druhé půli lepším týmem. Ode mě je to dnes vše a budu se těšit u dalších fotbalových onlajnů. (15:13:14)

90+2
    Konec zápasu.

90+1
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Tak ne! PANAJOTIS KUCALAS ještě v závěru snižuje na teď už konečných 2:3.

90+1
    Rohový kop a zakončení mimo bránu je nejspíš to poslední, co dnes mohl Baník Sokolov předvést.

88
    Tak ještě nějaké pokusy o zdramatizování domácí zkouší, ale přímo ohrožení Hajduška, stejně tak jako po celý druhý poločas, nepřichází.

85
    Druhý poločas Baníku nevyšel, i nadále má více ze hry soupeř.

81
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Za necelých deset minut na hřišti se stíhá prosadit LUKÁŠ BÁLEK, který nejspíš definitivně rozhoduje o tom, že Dynamo zvítězí.

76
    Dynamo v posledních minutách drží více balón a soupeře do ničeho nepouští.

73
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kadula, přichází Bálek.

72
    Budějovice se nesoustředí jen na bránění a v posledních minutách jsou aktivnější. Po rychlé akci si vybojovali rohový kop.

69
    Vstoupili jsme do poslední čtvrtiny zápasu a jihočeský celek stále drží vedení.

66
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Klesa, přichází Řezáč.

63
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Wermke, přichází Vaněk.

59
    V obrovské šanci selhal Pešek, před kterým po další velké chybě v zadních řadách domácích, byla prázdná brána. Tu ovšem přestřelil a pokračuje se tam za vedení Budějovic 2:1.

57
    Rohový kop se nezdařil, ale hraje se ve slušném tempu. Šance však zatím nepřicházejí.

55
    Sokolovští se pokusí vyrovnat z rohového kopu, který mají jako první ve druhém poločase k dispozici.

51
    Druhý poločas kvůli četným změnám na obou stranách nenavázal na ten první a zatím se hraje hlavně uprostřed hřiště.