Již od roku 2009 funguje na fotbalovém stadionu na Střeleckém ostrově McDonald’s Rodinná tribuna, která je určena především rodinám s malými dětmi. Pro nejmenší návštěvníky je otevřena při každém domácím ligovém zápase a její obliba se stále zvyšovala i v sezoně, kdy se Dynamu v Gambrinus lize nedařilo.

McDonald´s Rodinná tribuna je pochopitelně určena především pro rodiny s dětmi. Celá tribuna je pomalována krásnými dětskými motivy a je tedy k nepřehlédnutí. Při každém zápase je pro malé návštěvníky připravená celá řada pohybových aktivit, jako je střelba na branku, dovádění v nafukovacím hradě, skládání puzzle s fotbalovou tematikou a pískoviště. K dispozici jsou také ministolečky pro děti na malování a maminky s kočárky jistě také ocení možnost příjemného sezení u stolků a možnost občerstvení v podobě kávy a podobně. „Každým rokem se snažíme samozřejmě vymýšlet na rodinné tribuně další doplňky, kterými bychom ještě více zvýšili její atraktivitu,“ říká obchodní a marketingový manažer Dynama Radim Šupka.

Spolupráci s Dynamem si pochvaluje i provozovatel restaurací McDonald´s na jihu Čech Michal Mládek: „Jsme rádi, že jsme se pro tento krok v roce 2009 rozhodli. Naším cílem je podporovat sport i rodinu a právě na rodinné tribuně na Střeleckém ostrově jsme mohli toto skloubit dohromady,“ říká Michal Mládek, který se spolu s klubem snaží pro malé návštěvníky pravidelně vymýšlet další zajímavé akce. Právě společnost McDonald´s se stará o občerstvení na rodinné tribuně.

Právě v letošní sezoně proběhla ve spolupráci Dynama, McDonaldu a ZOO v Hluboké nad Vltavou velká akce s názvem „Den pro celou rodinu“. Rodiny s dětmi mohly jít v neděli 26. května během dne do ZOO, poté na výhodný oběd do McDonaldu a den mohli zakončit na Rodinné tribuně na Střeleckém ostrově při zápase s Jihlavou. „Pro tento den jsme měli na Rodinné tribuně pro malé fanoušky přichystáno více atrakcí než obvykle a náladu přišel zlepšit dokonce i klan Ronald McDonald. Věříme, že minimálně jednu takovou podobnou akci zvládneme pro naše příznivce přichystat i v následující sezoně,“ dodává Radim Šupka.

Na rodinnou tribunu platí velice zvýhodněné vstupné. Jeden rodič s dvěma dětmi zaplatí za vstupenku na rodinnou tribunu pouhých 120 Kč, dva rodiče s dvěma dětmi pak zaplatí 200 Kč. Pro početnější rodiny s více dětmi se za každé další dítě zaplatí 50 Kč navíc. „V příští sezoně budeme hrát pouze druhou ligu, a proto jsme se také rozhodli snížit cenu permanentní karty na rodinnou tribunu. Permanentka se dá v současné chvíli pořídit za 1125 korun,“ dodává Radim Šupka.