Těžko překousával porážku v prvním kole MOL Cupu. Podal dobrý výkon, ale ani on vypadnutí nezabránil. Brankář Jindřich Staněk hodnotil porážku s divizními Velvary a zklamání z něho doslova čišelo. Napravit zaváhání mohou Jihočeši v prvním kole Fotbalové národní ligy, ve kterém hostí Viktorii Žižkov.

Hodnotí se těžko porážka s divizním celkem?
Jednoznačně, je to velké zklamání. Utkání bylo hodně o první brance, kterou dal soupeř. Velvary po celý zápas kompaktně bránily a nám se nedařilo překonat domácího brankáře. Byli jsme podle mého málo aktivní.

Překvapilo vás, že jste měl převážně v prvním poločase poměrně dost práce?
Do zápasu jsem šel stejně jako do ostatních utkání. Je pravda, že v prvním poločase jsem měl celkem dost zákroků a ve druhém jsme udělali jednu chybu, kterou soupeř potrestal.

Jak vypadala z vašeho pohledu klíčová branka Velvar?
Z levé strany přišel přetažený centr a na zadní tyči jsme prohráli hlavičkový souboj. Míč se odrazil před branku, kde jsme taky prohráli souboj a na malém vápně už střelec pouze doklepával míč do branky.

V závěru zápasu jste měli drtivý tlak a vy jste přiběhl na rohový kop, po kterém jste se dostal do zakončení. Co chybělo?
Kvalita v zakončení. Byla to jedna z mnoha neproměněných šancí, alespoň jednu jsme měli dát.

První pohárová kola většinou chytají brankářské dvojky. Jste aktuálně na pozici druhého brankáře?
V poháru to tak bývá. Myslím si, že ano.

Konec v poháru, Dynamo nestačilo na Velvary (22.7.2017)

Pohárová pouť skončila pro Dynamo v nejkratším možném čase. Jihočeši nestačili na divizní Velvary a s MOL Cupem se loučí už v prvním kole. O jedinou branku zápasu se postaral Antonín Holub v 56. minutě. V závěru mělo Dynamo velký tlak a vypracovalo si velké šance, které však nedokázalo proměnit.