Jihočeši mají odehráno polovinu přípravných zápasů a zejména s tím posledním duelem mohou být spokojeni. Na neutrální půdě v Benešově uhráli remízu se silnou Slavií Praha a navíc předvedli dobrý výkon. Spokojen byl i hlavní trenér DAVID HOREJŠ, který pro klubový web utkání rozebral.

Trenér černobílých prostřídal proti Slavii dvě jedenáctky a s oběma mohl být spokojen. Dynamo proti Slavii neinkasovalo a ze zápasu si odneslo remízu. „Výsledek je pro nás povzbuzení do další práce. Jsem s hráči spokojen, zápas odmakali a nechali tam vše. Líbil se mi přístup, se kterým do zápasu šli,“ oprávněně chválil lodivod týmu. Sešívaní sice dvakrát nastřelili břevno, ale zřejmě největší šanci zápasu mělo Dynamo. „Jsem rád, že jsme si pár šancí dokázali vytvořit. Vypracovali jsme si i tu největší v zápase, bohužel, Patrik Čavoš ji neproměnil,“ litoval.

O motivaci měli fotbalisté Dynama postaráno. Proti mistrovi uplynulé ligového soutěže chtěli uhrát co nejlepší výsledek. "Kluci byli samozřejmě řádně motivování, hráli jsme proti Slavii Praha. Přišlo dost diváků, jsme rádi, že jsme si mohli proti Pražanům zahrát,“ ocenil trenér. Velkým pozitivem bylo i čisté konto, které Jihočeši proti favorizovanému soupeři udrželi. „Mužstvo pracovalo v obranné fázi velmi dobře, podrželi nás i oba brankáři.“

Další program má Dynamo nabitý. Už v neděli se přesunu do Třeboně na soustředění, ve středu ho čeká vicemistr první ligy Viktoria Plzeň. „Chceme, abychom se na ligu pořádně připravili. Volna už měli hráči dost,“ uzavřel David Horejš. Po zápase v Plzni sehraje ještě Dynamo přátelské utkání v Kamenici s Brnem, generálku na ligu obstará souboj s Benešovem.

Se Slavií jsme odehráli dobré utkání, byl si vědom Michal Řezáč (29.6.2017)

Nevybočoval z řady, i on odehrál velmi dobré utkání. Pravý obránce Michal Řezáč nastoupil proti Slavii do druhého poločasu a spolehlivým výkonem podpořil obrannou fázi Dynama, která fungovala na jedničku. Jihočeši si ze zápasu odnesli solidní remízu 0:0 a předvedli se ve velmi pozitivním světle.