Rezervní tým je z formy. Po skončení anglického týdne je bilance mužstva nelichotivá. Mladíci SK nejprve pouze remizovali doma s posledními Teplicemi 2:2, následně prohráli v Hradci Králové 1:4 a svůj neúspěšný víkend zakončili prohrou v Semilech 0:3. Tyto výsledky znamenají klesnutí na 10. místo ČFL.
Dvěma povedenými protiútoky, které úspěšně zakončoval útočník Havel, zlomili domácí ve druhém poločase odpor soupeře. Jihočeši sice měli ligový útok (Gruber, Matoušek), jenže střelecké štěstí se od nich odvrátilo a branku vstřelit nedokázali. Semily přitom začaly dost ustrašeně a dlouho se nemohly dostat do tempa. První vážnější šanci zápasu měl v 5. minutě Gruber, k zakončení se ale nedostal, protože byl ve vápně sražen. Domácí zmáčkli Jihočechy až v závěru prvního poločasu, kdy vybojovali několik rohů. Po jednom z nich se ve 39. minutě trefil hlavou do šibenice Jirásko, čímž předurčil další průběh utkání. Hned po přestávce mohl Melka opět hlavou po rohu zvýšit, jenže trefil jen nohy brankáře Křížka. Soupeř musel otevřít obranu a toho dokázaly Semily mistrně využít. V 66. minutě Soukup poslal míč hlavou do běhu Havlovi a ten z úhlu přesně zamířil k protější tyči - 2:0. Stejný hráč pak deset minut před koncem vstřelil třetí gól po Houškově ukázkové přihrávce za obranu. Těsně před tím hosté dokázali vstřelit branku, ta ale nebyla pro ofsajdové postavení střelce Pivoňky uznána. Semilská obrana pracovala pozorně a soupeře do vážnějších šancí nepouštěla. Jihočeši mohli prohrát i výrazněji, jenže Soukupovu technickou střelu vytěsnil Křížek nad břevno. V závěru hosté hodně přitvrdili hru. Nejvíc na to doplatil mladý semilský záložník Brett, který musel odstoupit pro zranění kotníku.