Ve středečním přípravném zápase si druholigový Tatran Prachatice zajel na hřiště Na Borku, kde se v přípravném zápase střetl s rezervou SK České Budějovice. Každý fotbalový příznivec, který tento zápas viděl, odcházel jistě spokojen. K vidění byl pohledný zápas a sedm branek.
Mladíci SK České Budějovice nastoupili v sestavě s dorostenci Janouškem, Kladrubským, Bezemkem a Škodou. Poslední jmenovaný se prosadil také střelecky, a tak potvrdil dobrou formu z nejvyšší dorostenecké soutěže, kde vstřelil již 4 branky. V první části zápasu byli aktivnější domácí a ještě dvacet minut před koncem vedli 3:2, jenže hosté vývoj zápasu během tří minut otočili. I přes porážku byl trenér Vavroch s výkonem spokojen a věří, že si mužstvo přenese i dobrou pohodu do soutěžních zápasů.