Úspěšná série naší juniorky pokračuje – ve čtvrtém zápase za sebou nepoznala hořkost porážky a ze tři posledních dokonce uzmula maximum, tedy devět bodů. V dopoledním utkání na Složišti si poradila s béčkem Mladé Boleslavi 2:1.

Už ve 4.minutě chyboval hostující stoper Petr Martínek, před něj se dostal Zdeněk Ondrášek a Martínek byl nucen ve vápně faulovat. Z následné penalty nedal šanci mladoboleslavskému brankaři Michael Žižka – 1:0. O čtyři minuty později se do míče po rohovém kopu opřel Jasanský, jenže přestřelil boleslavskou bránu. Ve 13.minutě Michal Rakovan po faulu na Ondráška centroval jen do rukavic Šedy, který stál na svém místě. O šest minut déle se dral do útoku Ondrášek, ale do chumlu před bránu se mu přihrát nepodařilo. Běžela 25.minuta utkání, když také zahrozili Boleslavští, jmenovitě Ondřej Murárik vyslal ránu ze 30 metrů nad bránu, kterou hájil Zdeněk Křížek. Ve 30.minutě, bývalý hráč Mladé Boleslavi, Jan Riegel uvolnil Zdeňka Ondráška, který se nemýlil – 2:0. Ve 37.minutě Šedu prověřil střelou z hranice vápna Mašát a o minutu později z pravé strany také Michal Rakovan. Ve 43.minutě Jan Riegel poslal další přesný míč do vápna, skákající míč se dostal k Martinu Jasanskému, který ho ideálně nezkrotil. První poločas patřil domácímu Dynamu, hosty z Mladé Boleslavi k ničemu vážnějšímu nepustilo a zaslouženě vedlo dvoubrankovým rozdílem.

Po změně stran střílel nebezpečně Martin Jasanský. V 53.minutě vyslal střelu ze 40 metrů Pavel Picka, ale bránu netrefil. O tři minuty později měli na svých kopačkách dvě příležitosti ke zkorigování výsledku také Středočeši, ale neproměnili ani jednu z nich, a to hlavně díky Křížkovi, který ve vápně s přehledem vládnul. V 60.minutě měl Tomáš Mašanský příležitost, která se musí proměňovat – před ním byla jen odkrytá branka, kterou trestuhodně netrefil. V 72.minutě zkoušel překvapit brankaře Šedu Rakovan, ale neúspěšně. V 86. minutě prověřil Křížkovu pozornost Štefan Pekár. O tři minuty později své předchozí zaváhání napravil Tomáš Mašanský, který upravil na konečný výsledek 2:1.