V prvním přípravném utkání Jihočeši remizovali s Vlašimí 2:2. V úvodním poločasu se dvakrát prosadila posila Jurdík, zejména druhá branka stála za to. Ve druhém poločase nastoupila zkušenější jedenáctka, ale ta se nakonec nedokázala prosadit.

Do prvního přípravného utkání naskočila velice omlazená jedenáctka s Kamilem Hajduškem v brance. Na stoperu spolu poprvé nastoupili Jakub Hric s Lukášem Havlem, pozici defenzivního záložníka poprvé okusil kapitán Jiří Funda. V útoku se objevil Zdeněk Linahrt, z pozice podhrotového útočníka ho doplňovala nová akvizice Milan Jurdík.

V první obrovské příležitosti utkání se objevil Filip Vaněk. V samostatném úniku na Vorla zamířil těsně mimo. Na druhé straně naštěstí pro Jihočechy nemusel zasahovat Hajdušek, protože vlašimský Kučera zamířil nad. O první branku utkání se postaral středočeský celek. Po nedorozumění v obraně Českobudějovických poslal Vlašim do vedení Nečas - 0:1. Ve třicáté minutě se potvrdilo otřepané pravidlo nedáš - dostaneš. Vlašimští nevyužili příležitosti odskočit soupeři o dvě branky, a tak Dynamo z protiútoku vyrovnalo. Po lišáckém pasu od Fundy se řítil Jurdík sám na brankáře a chladnokrevným zakončením nedal Vorlovi šanci – 1:1. Jihočeši mohli po rohovém kopu otočit vývoj utkání, Hric ovšem nastřelil tyč. Dynamo dokázalo vytvořeného tlaku využít a vstřelit druhou branku. Nádhernou fotbalovou akci předvedli Vaněk s Jurdíkem. Mladý záložník našel přesným centrem střelce první branky Dynama, Jurdík si balon zpracoval a z druhého doteku střelou pod břevno strhl stav utkání na stranu Dynama – 2:1. Středočeši dokázali ještě do půle srovnat. Hajdušek musel likvidovat útok hostů, a tak byl vyběhnutý z branky, čehož využil Hronek, který pěknou střelou z pětadvaceti metrů překonal budějovického brankáře – 2:2.

Do druhého poločasu vyběhla na travnatou plochu úplně jiná jedenáctka, na ploše zůstal jenom gólman Hajdušek a Filip Vaněk. V černobílém dresu poprvé naskočil Brazilec Rodrigues, v útoku mu asistoval Martin Held. Právě Held měl první šanci druhého poločasu. Po načechraném centru od Peška nastřelil spojnici hostující branky. Pátou branku zápasu měl na noze vlašimský Janda, naskytnutou příležitost trestuhodně neproměnil. Na druhé straně se hlavou mohl prosadit navrátilec Lima, jeho hlavička nakonec vlašimskou branku neohrozila. Minuty ubíhaly a Dynamu se nedařilo vstřelit rozhodující branku. Jihočeši se neprosadili ani po přímém kopu Rodriguéze, a tak v prvním přípravném utkání remizovali s Vlašimí 2:2

František Cipro (trenér Dynama): „Ze zápasu bych nejvíce vyzdvihl prvních dvacet minut druhé půle. Najednou jsme byli fotbalovější, to bohužel ke konci zápasu opadlo. Momentálně se rozhodujeme, kdo se blíží k základní sestavě, a koho naopak bychom poslali do juniorky. Konzultujeme, kde bychom potřebovali posílit. Pro Vlašim to byl druhý přípravný zápas, v tomto počasí se nehraje jednoduše, takže účel to dnes pro nás určitě splnilo.“