V prvním zápase na turnaji v Milevsku fotbalisté Dynama České Budějovice porazili domácího vítěze krajského přeboru, když o výsledku rozhodla jediná branka z 12. minuty, kdy si po nátlaku Vladimíra Dobala vstřelili domácí vlastní gól. Ligisté vedeni koučem Janem Kmochem byli prakticky v celém průběhu aktivnější, do šancí se ale dostávali jen velmi těžko.

Trenér Jan Kmoch rozdělil tým dvaadvaceti hráčů na dvě poloviny a všem hráčům dal možnost odehrát třicet minut. V celém průběhu zápasu byli fotbalisté Dynama aktivnější a hned v 5. minutě hry se v dobré pozici ocitl po rohu Mašáta Dobal, který ale nadvakrát nedokázal míč přes domácího brankáře Janoucha protlačit. Za dalších pět minut přišla další velká příležitost Dynama, kdy se po kolmé přihrávce dostal ke střele Jasanského, jehož gólovou střelu konečky vyrazil domácí brankář. Za další dvě minuty to bylo ale již 1:0. Na rohový kop Mašáta si nabíhali Dobal se Stráským a první jmenovaný s pomocí jednoho z domácích obránců otevřel skóre zápasu. Pár desítek vteřin po rozehrávce se Dynamo dostalo do zajímavé akce, po brazilské spolupráci dvojice Hudson - Edison byl ale máván a pískán ofsajd. V určitých pasážích hry byli Jihoameričané vidět, ve 21. minutě vybojoval Edison rohový kop, po němž aktivní Dobal hlavičkovým pokusem trefil brankáře Janoucha. První zajímavější šance Milevska přišla v 23. minutě, unikajícímu Sokoltovi byl ale odmáván ofsajd. Pět minut před koncem první půle předvedl Dynamo velmi zajímavý protiútok. Hudson na pravém křídle obelstil protihráče, přihrál Jasanskému, ten hned přiťukl Stráskému, který ale nechal vyniknout brankáře Milevska.

Druhý poločas odehrála druhá polovina týmu. Svěřenci kouče Kmocha působili unaveným dojmem a jejich hra byla hodně poznamenána nepřesnostmi. První náznak šance si tak až po deseti minutách připsali domácí, když zpoza vápna mířil nad Masopust. Ve 44. minutě se do samostatné akce dostal Zajac, zpětnou přihrávkou hledal Benáta, ten však jeho úmysl nepochopil a míč přeběhl. Po padesáti minutách hry kopalo Dynamo rohový kop, na Benátův centr si nabíhal Hílek, avšak chyběl mu krok. Dynamo si udržovalo územní převahu, avšak na dostřel gólmana Janoucha se prakticky vůbec nedostávalo. V samém závěru zápasu málem překvapil Křížka nepovedeným centrem Sokolt, budějovický brankář se ale nenechal zaskočit a utkání tak skončilo 1:0 pro Dynamo.