Ani fotbalisté juniorského týmu na Plzeň nevyzráli, když v zápase 3. kola Juniorské ligy prohráli se Západočechy vysoko 1:4. Po bezbrankovém poločase o výhře Plzně rozhodl Daniel Černý, který během jedenácti minut zaznamenal čistý hattrick.

Za stálého hustého deště začaly oba týmy hodně opatrně a první šance přišla až v 18. minutě, kdy Pernglau vyslal do šance Černého, před kterým ale v poslední chvíli ukopl balon Podráský. Hned o pár vteřin později se Černý již do střelecké pozice dostal, míč ale poslal jen do dobře připraveného brankáře Coufala. Další minisouboj budějovického brankáře s plzeňským útočníkem přišel ve 21. minutě, opět byl úspěšný gólman Coufal, který dokázal zneškodnit Černého přímý kop.

Mladíkům Dynama se ani v dalším průběhu hry nedařilo a byli to především hosté, kteří diktovali tempo hry. Ve 26. minutě si dva domácí obránce obhodil Mlynařík a následující střelu musel opět vyrážet až brankář Coufal. Po půl hodině hry se zastřeloval Jakub Held, míč ale poslal mimo. Ve zbytku poločasu míč kontrolovali opět více hosté, do další šance se ale již nedostali.

Gólová stavidla zápasu otevřel v 53. minutě Daniel Černý, který překonal brankáře Coufala pohotovou dorážkou. Za minutu to bylo již 2:0 a opět u toho byl Daniel Černý, jenž si zaběhl za obranu Dynama a pohodlně propálil budějovického gólmana. Čistý hattrick pak Daniel Černý dokonal v 64. minutě, když skluzem usměrnil do brány přihrávku od Glazera - 0:3!

Gólové hody v podání fotbalistů Plzně pokračovali i v dalším průběhu zápasu. Hned v 68. minutě totiž skóre navýšil Michal Mlynařík, který povedenou ranou z hranice vápna překonal bezmocného brankáře Coufala. Jihočeši se snažili výsledek alespoň zkorigovat. To se jim povedlo až v samém závěru, když se v 88. minutě prosadil ranou ke vzdálenější tyči střídající Filip Vaněk.