Utkání bohaté na góly a brankové příležitosti skončilo smírně 2:2. Po hrůzostrašném první poločase ze strany Dynama domácí zabrali a ve druhé půli málem otočili vývoj utkání. Za Dynamo se prosadili obránci Novák a Hric, za hosty skórovali Strnad a Javorek.

Po dvouzápasové pauze se zpět do základní sestavy vrátil kapitán Dynama Petr Benát. Za Táborsko naopak nenastoupil rychlonohý Antonín Presl. Na utkání dorazila slušná početní návštěva, zejména domácí kotel se staral o výbornou atmosféru na druholigové utkání. Jako první se do zakončení dostali hosté, Javorek ovšem vůbec netrefil branku. To na druhé straně pokus Limy byl mnohem nebezpečnější. Míč trefil podobně jako v Třinci a ani tentokrát jeho střela těsně minula cíl. O první branku zápasu se postaral celek Táborsko. Lima špatně trefil míč na hranici vápna, k míči se dostal Petr Javorek a nenápadnou střelou překonal Křížka – 0:1.

O vyrovnání se pokusil špílmachr Šimák. Z pozice k centru se odhodlal vystřelit, což bohužel pro Dynamo nebyla ideální varianta. Z protiakce zahrozilo Táborsko a stav byl o dvě branky. Sladký si pohrál s dvěma hráči, nacentroval a Strnad hlavou zvýšil – 0:2. Dynamo hrálo velmi špatně, nedokázalo přidržet balon, Táborsko bylo lepším týmem. Snížit mohl Šimák, z přímého kopu z dobré pozice vybojoval pouze rohový kop.

Oživit hru Dynama přišel po poločase Milan Jurdík, nahradil Jiřího Fundu. Sporný moment nastal v 49. minutě. Šimák přesně našel volného Kaloda, který byl podle pomezního sudího v ofsajdu. Hra Dynama šla ve druhé půli rapidně nahoru, ale ke kýžené brance měli svěřenci Františka Cipra daleko. Další šanci k brance měli domácí fotbalisté po centru Dvořáka. Bohužel pro domácí, Jurdík ani Kalod na přízemní balon nedosáhli. Další sporný moment přišel v 70. minutě. Řezáč pronikal sám do vápna, byl zjevně faulován, ale sudí Machálek penaltu neodpískal.

Zasloužené branky se domácí fotbalisté dočkali v 72. minutě. Střílený centr Peška „dohopsal“ až k Pavlu Novákovi, který nakonec dostal míč do branky – 1:2. Po snižující brance se na hřišti děly věci. Táborsko se dostalo k několika příležitostem, v té největší nastřelil Kočí tyč. Obrovská euforie nastala na Střeleckém ostrově v 77. minutě. Po rohovém kopu se tečovanou střelou prosadil bývalý hráč Táborska Jakub Hric - 2:2. Neskutečný obrat mohl být dokonán. Šimák přesným centrem našel hlavu Linharta, jenž zamířil těsně vedle pravé tyčky Tomovy branky. Strhující závěr utkání pokračoval. Po chybě v obraně Dynama vychytal Nešického parádním zákrokem Křížek. Po dlouhé době bylo na Střeleckém ostrově skvělá atmosféra, diváci hnali Dynamo za výhrou. Bohužel, domácím tým už nedokázal vstřelit vítěznou branku, a tak Dynamo doslova urvalo bod z domácího zápasu s Táborskem. V závěru v obrovské šanci vychytal Toma Limu.

František Cipro (trenér Dynama): „Takový fotbal se divákům musel líbit. Táborsko bylo první půli lepší, my druhou, takže ve výsledku asi zasloužená remíza. První poločas byl špatný, nehrál nám střed hřiště Šimák a Benát, zoufalý byl Funda. O poločase jsme byli v kabině přesvědčení, že vyhrajeme. Mladí kluci mají problém hrát před domácími fanoušky. Dokázali jsme vyrovnat, nakonec jsme mohli vyhrát i prohrát.“

Petr Frňka (trenér Táborska): „Ztratili jsme vyhraný zápas. V první půli jsme si dělali, co jsme chtěli. Pak jsme se ale uspokojili a nakonec jsme mohli zápas i prohrát. Uspokojili jsme se možná už na konci první půle. O poločase jsme si to říkali, že si na to musíme dát pozor, ale ztratili jsme vše, co nás zdobilo první půli. Z mého pohledu jsou to ztracené dva body. Jsme mistry ztracených zápasů.“