Strakonická farma budějovického Dynama zahájila novou sezonu na výbornou. V prvním zápase České fotbalové ligy tým vedený Martinem Vozábalem vyhrál nad Horními Měcholupy 2:0, když se střelecky prosadili Zdeněk Linhart a Fernando Hudson.

Souboj dvou nováčků ČFL mezi SK Strakonicemi a SK Horní Měcholupy se předehrával jako první v soutěži již v pátek v podvečer a přišlo na poměry ve Strakonicích hodně diváků. kolem 300. Viděli ze strany domácích výborný fotbal, škoda koncovky, vítězství mohlo být výraznější.

Hráčem Horních Měcholup je nově Adam Klavík, kvůli dohodě mezi kluby ale v zápase se Strakonicemi nastoupit nemohl. V bráně domácího týmu nastoupil jediný strakonický odchovanec, Zdeněk Křížek. Farma Dynama byla od začátku lepší o ujala se také vedení ve 21. minutě, když Petr Benát postrčil balon na pravou stranu na Sajtla, ten odcentroval do vápna a hlavičkující Zdeněk Linhart vstřelil úvodní gól letošního ročníku ČFL. Ve 33. minutě dostal ŽK kapitán Ondřej Sajtl.

Do druhého poločasu poslal hostující trenér Jindřich Trpišovský jednu změnu a poslal do útoku místo Roubala Hájka.V 50. minutě dostal ŽK také hostující Tomáš Pavlík. Druhou branku Jihočechů vstřelil v 61. minutě Brazilec Fernando Hudson, který se trefil střelou z hranice vápna po přihrávce od Františka Němce, kterého perfektně uvolnil Zdeněk Linhart. V 71. minutě Petr Benát střelou z přímého kopu trefil břevno hostujícího brány, kterou střežil Štěpán Kolář. Do konce zápasu mohli ještě skórovat Němec a Hudson. Ve strakonické sestavě byl oporou v brance Zdeněk Křížek, který vychytal nulu a v poli si odvedl poctivý výkon Petr Benát a v útoku Zdeněk Linhart, který dal branku a na druhé se také podílel.