Nepovedeným utkání zakončil starší dorost domácí zápasy na podzim. Svěřenci trenéra Švantnera byli o třídu lepší než soupeř, přesto si z utkání neodnesli ani bod. Za celý zápas neproměnili několik gólových šancí, a tak po hodině hry udeřil soupeř. V posledním zápase podzimu jede Dynamo do Plzně.

Ve značně okleštěné sestavě nastoupil starší dorost do zápasu s Baníkem Ostrava. Chyběl kapitán Tomek či střelec Šplíchal. Přesto byli Jihočeši po celé utkání jasně lepším týmem. Hned v deváté minutě to šikovně zkusil z přímého kopu Chylík, avšak Vrec vytáhl dobrý zákrok. Centimetry chyběly k brance Marku Kalouskovi. Slabší nohou trefil tyč a z následné opatrné dorážky vychytal Chylíka na brankové čáře ostravský obránce. Janu Chylíkovi nebylo v sobotní dopoledne přáno. Na konci poločasu ještě dvakrát hlavičkoval ve výhodné pozice, jenže ani jednou neskóroval.

I ve druhém poločasu pokračoval festival spálených šancí Dynama. Decimetry chyběly stoperovi Jášovi při dobré hlavičce. Ještě větší šanci neproměnil Matoušek, když nikým neatakován poslal z voleje míč nad branku. A tak se z jedné nenápadné akce trefil Baník. Střelu Šašinky dokázal Luksch ještě zlikvidovat, na dorážku Lingra už byl krátký – 0:1. V závěru zápasu se snažili domácí zatlačit, ale nakonec nevybojovali ani bod.

Pavol Švantner (trenér Dynama): "Do utkání jsme vstoupili velice dobře, byli aktivní a soupeře jsme od začátku přehrávali a z toho vyústili i gólové situace. Jen za první poločas jsme měli čtyři stoprocentní šance (Chylík 2, Lindák a Kalousek), ale bohužel se nám branku vstřelit nepodařilo. V poločase jsem kluky nabádal dál k aktivní hře a trpělivosti a většímu klidu v koncovce. Celý druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, vytvářeli jsme si šance, soupeře dostávali pod tlak, bohužel žádnou z dalších tří stoprocentních příležitostí jsme nevyužili a přišel trest. Soupeř jednu z mála šancí proměnil a nám nepomohl ani závěrečný až drtivý tlak. Byla to krutá prohra, kterou jsme si nezasloužili, co přiznal i trenér Baníku Malura. Sám říkal, že kromě Hradce je nikdo takto nepřehrál a nevytvořil si tolik šancí. Bohužel i to je fotbal, hraje se na góly, my jsme je nedali, a proto jsme bez bodů, které by byly z tohoto utkání velice cenné. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon po čas celého utkání, ale selhali v koncovce, a to je jediné negativum. Výkon je příslibem, že když budeme takto poctivě a náročně hrát, máme šanci i proti nejlepším týmům ligy."