Po prvním poločase to nevypadalo vůbec dobře, jenže svěřenci Pavola Švantnera se obdivuhodně zvedli a ve druhém poločase soupeře jasně převálcovali. Starší dorost Dynama si v 29. kole celostátní ligy poradil se Zlínem, který porazil díky čtyřem brankám ve druhé půli. Dvakrát se trefil Mikuláš Jáša, po jedné brance přidali Martin Lindák a Marek Kalousek.

První poločas dvou soupeřů, kteří měli před utkáním shodně bodů, moc fotbalové krásy nenabídl. Mišo Dubljanič si poradil s pokusy Štěpánka i Červenky, první velká šance přišla ve čtrnácté minutě. Z pravé strany odcentroval Lindák a šikovný Kalousek pálil z voleje těsně vedle. Velké štěstí stálo při domácích ve třicáté minutě. Hlavičku po rohovém kopu sice Dubljanič zachytil, jenže míč mu vypadl a odrazil se až od tyče. V závěru poločasu šel Fastav do vedení. Na hranici vápna se otočil Váňa a nedal domácímu gólmanovi šanci - 0:1. Tentýž hráč mohl skórovat záhy znovu, jenže hlavičkoval nepřesně.

Do druhého poločasu vstoupilo Dynamo jako vyměněné. Zlín jasně přehrávalo a zaslouženě i vyrovnalo. Kutálející se míč napálil Mikuláš Jáša a bylo srovnáno - 1:1. Dvacet minut před koncem šli Jihočeši do vedení. Střelec první branky černobílých Mikuláš Jáša si zpracoval míč ve vápně a povedenou střelou slabší nohou pokořil Číže - 2:1. Uklidňující branku přidal Martin Lindák, když se trefil po ukázkovém pasu od Jakuba Pařízka - 3:1. Gólový účet uzavřel Marek Kalousek když se trefil do rozhozené zlínské obrany - 4:1.