Fotbalisté staršího dorostu Dynama v dohrávce 20. kola nejvyšší soutěže doma nestačili na Spartu, které podlehli 1:2. Jihočeši přitom proti favorizovanému soupeři vedli díky brance Řezáče, hosté ale dokázali ve druhém poločase zápas otočit.

Starší dorostenci Dynama začali proti favorizovanému soupeři statečně a od úvodních minut hráli se Spartou vyrovnané utkání. Právě Jihočeši se také dostali v 19. minutě do první velmi zajímavé šance, Bálek své zakončení ale poslal těsně mimo. Po půl hodině hry se dokonce Dynamo dostalo do vedení, když se po centru Fundy dostal balon k reprezentantovi Michalu Řezáčovi, který pohotově otevřel skóre zápasu. Hosté v závěru prvního poločasu hodně přidali, když se ale střelecky nedokázali z dobrých pozic prosadit Prenka a Vokoun, odcházelo se do kabin za stavu 1:0.

Ve druhém poločase tlak Sparty narůstal a přestože domácí největší nápor soupeře přežili, dvacet minut před koncem inkasovali. Gólman Coufal neudržel centrovaný balon do vápna a po jeho následném faulu na Pulkraba odpískal rozhodčí pokutový kop. Ten bezpečně ranou k tyči proměnil Patrik Schick. Fotbalisté Sparty i v dalším průběhu hry trvale obléhali vápno Dynama a vítězný gól vstřelili těsně před koncem - Jakub Moravec dostal ve vápně hodně prostoru a zpětnou přihrávkou od brankové čáry vyzval ke skórování Martina Tomla, který dokonal obrat.

David Horejš (trenér Dynama): "Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, a to se také potvrdili. Lépe nám vyšel první poločas, kdy jsme Spartu do šancí příliš nepouštěli a sami jsme se dokázali dostat do vedení. Ve druhém poločase byla Sparta lepší a měla více balon, gól jsme ale inkasovali po naší chybě a následné penaltě. Takový je prostě fotbal. Sparta pak měla stejně jako my několik náznaků šancí, těsně před koncem pak dokázala vstřelit vítězný gól, což nás samozřejmě moc mrzí."