Bojovný výkon podpořený třemi krásnými góly a sladké tři body. Starší dorost Dynama si užil sobotní zápas proti Slavii, když po nádherné podívání bral zisk plného počtu bodů za výhru 3:2. Dvakrát se trefil Jakub Rauscher, jednou se prosadil Martin Šplíchal.

V úvodních minutách bylo na obou týmech znát tabulkové postavení. Sešívaní byli lepším týmem a zdálo se, že domácí budou mít velice těžké uhrát jakýkoliv bod. Tento stav trval ovšem pouze úvodní desetiminutovku. V ní se Slavii podařilo prosadit, ovšem radost jim překazil zdvihnutý praporek pomezního sudího. Od té doby se hra vyrovnala a o něco lepším týmem začali být domácí. Ve 26. minutě spálil obrovskou šanci Martin Lindák. Šplíchal prošel až do vápna, obrana Slavie odvrátila proti noze Lindáka, kterého ve stoprocentní šanci vychytal Markovič. V 35. minutě šlo Dynamo do vedení po nádherné akci. Na pravé straně si ideálně zpracoval míč Martin Šplíchal a poslal milimetrově přesný míč do vápna na nohu Jakuba Rauschera - 1:0. Závěr prvního poločasu se domácím hrubě nevydařil. V 41. minutě srovnal skákavou střelou Azilinon - 1:1. O dvě minuty později šli Pražané do vedení. Do úniku se vydal střídající Hönig a střelou po zemi pokořil Dubljaniče - 1:2.

Druhý poločas zahájilo Dynamo s novým brankářem. Dubljanič kvůli zranění nemohl pokračovat, nahradit ho musel Petr Oliva. V 60. minutě se všem domácím příznivcům na chvíli přitížilo. Slávisté vyslali do pokutového území přízemní centr, po kterém zůstal Hönig nikým nehlídaný na malém vápně. Naštěstí pro domácí, trestuhodně přestřelil. A tak se naskytla příležitost srovnat na druhé straně. Dlouhý balon si našel Martin Šplíchal, prodral se až před Markoviče a zkušeně zakončil - 2:2. O tři minuty později přišel dokonalý obrat. Lindák šikovně přetáhl centr na Jakuba Rauschera, který střelou do protipohybu zaznamenal druhou branku v zápase - 3:2. Slavie už se na odpověď nezmohla a domácí tak brali cenné tři body.