K dalšímu zápasu v přípravě odcestovali fotbalisté Dynama do Strakonic, kde se střetli s ligovou Příbramí. Přestože byli Jihočeši výrazně aktivnější a hned třikrát nastřelili tyč soupeřovy brány, skončilo utkání po gólech Ondráška a Pleška nerozhodně 1:1.

Do utkání vstoupila lépe Příbram, již po pěti minutách se po úniku Klesy dostal do jasné příležitost Tarczal, ale sám před Kučerou přestřelil. Poté již převzali iniciativu Jihočeši a brzy se dočkali úvodní branky. Filip Rýdel krásnou přihrávkou vyslal do úniku Zdeňka Ondráška, který obešel brankáře a poprvé rozvlnil síť.

Po úvodní brance se Dynamo uklidnilo a brzy si vytvořilo další možnost. Milan Nitrianský napálil z pětadvaceti metrů poskakující míč a jeho ostrý projektil skončil na břevně. Jihočeši kontrolovali vývoj duelu a hrozili hlavně z rohových kopů, kterých měli jenom za první poločas šest.

Do druhé půle nastoupili znovu lépe Příbramští. Střela Koukala skončila těsně vedle Kučerovy levé tyče. Navýšit vedení mohlo Dynamo v 54. minutě. Rýdel vyzval ke skórování Stráského, který promáchl. Jenže za ním číhal neobsazený Jasanský, který svou střelu napálil do tyče. A tak přišel trest. V 70. minutě odcentroval Klesa přes Pecku a jeho přetažený míč našel nekrytého Lukáše Pleška, jenž hlavou vyrovnal.

Dynamo mohlo okamžitě odpovědět. Jenže střelu Ondráška po centru Uvíry vytáhl příbramský gólman Hruška na roh. Českobudějovičtí měli ještě jednu možnost. Pět minut před koncem nacentroval od postranní čáry Pecka a Stráského hlavička se otřela o spojnici Hruškovy svatyně.

Utkání tak skončilo remízou 1:1. Dynamo, přestože mělo více šancí a hlavně v první půli více ze hry, remizovalo v duelu s ligovou Příbramí. Ve středu ho čeká ve Voticích nováček z Dukly Praha.