Mladíci SK České Budějovice přerušili šesti zápasovou šňůru bez výhry a dokázali zvítězit na hřišti Karlových Varů 3:0. O branky se postarali hráči A-mužstva Aleš Matoušek (2) a Jan Gruber.
V rezervním týmu SK České Budějovice nastoupilo v zápase proti Karlovým Varům hned šest hráčů, kteří jsou na soupisce A-mužstva (Křížek, Čáp, Adam, Grznár, Gruber a Matoušek). Těchto pět hráčů se značnou měrou zasloužilo o vysokou výhru na hřišti devátého týmu ČFL.

Hned po dvaceti vteřinách zápasu zahrával z nebezpečné pozice přímý kop Grznár, ale byl z toho pouze roh. Ve 13. minutě byl blízko gólu Adam, s jeho nepříjemnou skákavou střelou si ale nakonec brankář Lutzbauer poradil. V 18. minutě zahrávali domácí svůj první roh, po kterém se k míči dostali Jihočeši a po velmi rychlém protiútoku zakončoval střelec Aleš Matoušek – 0:1. Ten měl vzápětí i další šanci, ale tu mu zmařil brankář Lutzbauer. Do první vážnější šance se dostali Karlovarští až po půl hodině hry, Čižnár se prodral do vápna, k odraženému míči se dostal Uhlík – jeho ofsajdové postavení mu ale zabránilo v pokračování. Ve 38. minutě udeřilo podruhé. Pazdera zastavil útočníka Grubera, k trestnému kopu se dostal Adam a jeho centrovaný míč uklidil do sítě právě Jan Gruber. Chvíli poté se dobrým zákrokem prezentoval Zdeněk Křížek, a tak mohl první poločas skončit 0:2.

I v druhém poločase byli hosté aktivnější a domácí Buldoci nemohli navázat na své dobré výkony z předchozích kol (porazili Letohrad a Kolín shodně 3:0). Dvacet minut před koncem po rohu z levé strany vrátil Pivoňka před bránu a dorážku Grubera Lutbauer vyrazil. Vzápětí dal Gruber dokonce branku, která ale nebyla pro ofsajd uznána. Do konce zápasu scházelo pět minut, když se hosté dostali k další brejkové akci. Na jejím konci byl Aleš Matoušek, pohodlně zakončil a připsal si tak svůj druhý gól v tomto utkání. Čestný úspěch si mohl připsat v 89. Kalán, ale jeho tvrdá střela z přímého kopu ze 30 metrů pouze orazítkovala pravou tyč.

Jihočeši si tak po dlouhých šesti kolech připsali konečně plný bodový zisk a posunuli se v tabulce ČFL z 13. na 10. místo.