Ani v pátém utkání v řadě nenašla rezerva Dynama svého přemožitele. Tentokrát dokázalo Béčko uhrát velice cennou remízu na hřišti ambiciózního Mostu. Mladíci tak mají na svém kontě po podzimní části 22 bodů a přezimovat budou na 11. místě tabulky ČFL. K dobru si po podzimu může juniorka ještě připsat aktivní skóre 18:15, které vylepšila právě sérií posledních pěti utkání bez porážky. Jedinou chybičkou na utkání s pátým týmem České fotbalové ligy tak může být pouze fakt, že se domácím podařilo přetrhnout brankáři Skálovi šňůru 441 minut bez obdržené branky.

Určitým impulsem pro Béčko byla zcela jistě výměna trenéra po 9. kole České fotbalové ligy, kdy Jaroslava Vavrocha na lavičce B-týmu vystřídal Petr Skála. S novým trenérem se dostavily i výsledky a mladíkům se začalo dařit především na hřištích soupeřů. Se Skálou na lavičce poznal záložní tým pouze jedinkrát hořkost porážky, třikrát se se svým soupeřem rozešel smírně a třikrát si připsal na své konto vítězství.

Zápas byl hrán na velice kvalitním povrchu. Sympatický výkon obou mužstev, přinesl vyrovnané ale zároveň čistě hrané utkání, ve kterém byla k vidění pouze jedna žlutá karta (na straně domácích). Mostečtí dvakrát vedli, ale Dynamu se vždy podařilo srovnat. Na první branku mosteckého béčka ze 67. minuty dokázal v 75. minutě odpovědět po rohovém kopu Peroutka. Hned po dvou minutách se domácí opět dostali do vedení, které ale vydrželo jen do 83. minuty, kdy se svou premiérovou brankou v dresu Dynama dokázal prosadit střídající Jančovič.

Petr Skála: "Jsem opravdu spokojen. Soupeř byl velice kvalitní. Dokázali jsme sehrát vyrovnané utkání, ze kterého jsme nakonec získali zasloužený bod."