Fotbalistům Dynama České Budějovice se tradiční letní turnaj v Nové Včelnici nevydařil. Ani v utkání o třetí místo tým Jaroslava Šilhavého nevstřelil branku a po porážce 0:1 s Brnem obsadil poslední čtvrtou příčku.

Zatímco do zápasu se Slavií poslal trenér Jaroslav Šilhavý velmi silnou ligovou sestavu, zápas o třetí místo na včelnickém turnaji patřil hráčům, kteří během letní přípravy bojují o místo v kádru. Podobně k utkání přistoupili i trenéři Brna a od úvodních minut se tak hrál svižný, ale přesto velice vyrovnaný fotbal. První zajímavější akci si ve 14. minutě připsali Jihočeši, kdy Rakovanův tečovaný centr přistál přímo na kopačce Mezlíka, jehož tvrdá rána z hranice velkého vápna notně zaměstnala brankáře Bureše.

Ještě větší šanci si pak v 17. minutě vytvořil Sedláček, který šel sám na brněnského brankáře. V rozhodující chvíli mu ale chyběla rychlost a Bureš jeho zamýšlenou kličku bravurně na hranici velkého vápna vystihl. Skóre se tak měnilo na druhé straně hřiště. V probíhající 26. minutě se centr z levé strany dostal přes celé pokutové území až na zadní tyč k Richardu Dostálkovi, který míč odražený od brankové konstrukce bez větších problémů uklidil do odkryté brány - 0:1.

Sedm minut po začátku druhého poločasu předvedl dobrou techniku novic v budějovickém dresu Pecka, který si lehce obhodil dva protihráče. Jeho následná střela byla ale velmi slabá a brněnského brankáře pouze pohladila po rukavicích. Další střelecký pokus si ve 40. minutě připsal Rakovan, přízemní střela ale opět skončila v Burešově náručí. Poslední šanci ke skórování měl tři minuty před koncem zápasu Benát, který si efektivně narazil míč s Peckou. Zakončení budějovického špílmachra ale bylo hodně nepřesné. Přestože byli Jihočeši především po inkasované brance výrazně aktivnější, gól vstřelit nedokázali, a tak na turnaji v Nové Včelnici skončili po prohře s Brnem na poslední čtvrté příčce.