V osmém kole celostátní ligy staršího dorostu Dynamo doma podruhé nebodovalo a podlehlo Teplicím 1:3. Severočeši rozhodli o své výhře už v prvních patnácti minutách, ve kterých dokázali vstřelit všechny své branky. O snížení ze strany Jihočechů se postaral ve čtyřicáté minutě Rostislav Kadlec. V dalším kole jede starší dorost do Mladé Boleslavi.

Horší vstup do utkání snad starší dorost Dynama nikdy nezažije. Na časomíře svítila třináctá minuta a Severočeši z Teplic vedli o tři branky. Pojďme pěkně popořádku, jak se vše na Složišti událo. Běžela třetí minuty hry a Tepličtí měli výhoda rohového kopu. Ten proskákal až k volnému Ladislavu Kučerovi, který uklidil míč do brány – 0:1. V desáté minutě se Teplice radovaly znovu. Nadvakrát překonal Matěje Luksche Ondřej Frána - 0:2.

Dominance hostů pokračovala a přinesla i třetí zářez. Martin Berešík natáhl a krásnou ranou pod břevno zvýšil – 0:3. Tepličtí v dobrém výkonu pokračovali celý poločas, střelu Kotrby zastavilo až břevno. Snížit se podařilo pět minut před koncem poločasu Rostislavu Kadlecovi díky teči jednoho z Teplických – 1:3.

Druhý poločas už byl pro diváky značně méně atraktivní. Branka nepřišla už ani na jedné straně a Tepličtí kontrolovali dvoubrankové vedení. Další šanci neproměnil Kotrba, tentokrát ztroskotal na českobudějovickém brankáři. Tři minuty před koncem mohl ještě snížit hlavičkující Mikuláš Jáša, ale těsně minul. Starší dorost Dynamo podlehl na svém hřišti Teplicím 1:3.