Dynamo ve velmi kombinované sestavě nestačilo v druhém kole turnaje Tipsport Cup na tým Bohemians 1905 a po vyrovnaném průběhu prohrálo 0:1 gólem Haška z 60. minuty hry. Jihočeši si v průběhu utkání vytvořili několik slibných šancí, žádnou z nich ale nedokázali dotáhnout do gólového konce. V základní sestavě Dynama odehrála celý zápas pouze pětice hráčů A-týmu (Křížek, Skála, Bureš, Gruber a Mácha) a zbytek tvořili bez výhrady fotbalisté třetiligové rezervy. Další zápas Tipsport Cupu odehraje Dynano příští sobotu, kdy nastoupí proti domácí Slávii Praha.
Pod vedením trenéra Jiřího Juráska nastoupili fotbalisté Dynama proti Bohemians 1905 ve velmi kombinované sestavě. V základní jedenáctce se objevilo pouze pět hráčů A-týmu a zbytek tvořili mladíci z třetiligové rezervy.

I se značně nezkušeným týmem vstoupili Jihočeši do utkání aktivněji a již v 5. minutě byl dvakrát za sebou blízko ke gólu Myšák. Brankář Sňozík ale dvakrát šťastně zakročil a skóre zůstávalo beze změny. V následujících minutách se na druhé straně hřiště zastřelovali Matůš s Adamem, ani jeden z nich ale brankáře Křížka neprověřil. Ve zbytku poločasu byli mírně aktivnější domácí, výrazné gólové příležitosti si ale stejně jako Dynamo vytvořit nedokázali.

Do druhého poločasu vstoupili klokani o poznání aktivněji a obrana Dynama se měla co ohánět. Hned v úvodu Lukášův centr doplachtil až k volnému Matůšovi, který však pálil vedle. Agilní útočník Matůš měl ale v 60. minutě prsty v gólu, který se nakonec ukázal býti vítězným. Matůšův dlouhý pas skončil na hlavě Slezáka, jehož pokus sice Křížek ještě vyrazil, ale na okamžitou dorážku Pavla Haška byl již krátky - 0:1. Největší šanci na vyrovnání měl Švehla, ale patnáct minut před koncem zápasu z bezpostřední blízkosti hlavičkoval těsně vedle Sňozíkovy branky.

Jiří Jurásek (trenér Dynama): "Odehráli jsme vyrovnané utkání, zejména v prvním poločase jsme mohli skórovat. Ve druhé půli už byl soupeř lepší, vypracoval si více šancí a zaslouženě vyhrál."

Zbyněk Busta (trenér Bohemians): "Utkání se těžko hodnotí. Hrálo se v silném větru, který prakticky znemožňoval kombinaci. Záleželo na vůli a bojovnosti a v těchto směrech jsme byli lepší."