Poslední podzimní zápas ČFL odehráli mladíci SK České Budějovice na Borku proti Chomutovu. Jihočeši byli celý zápas lepším týmem, dvakrát ale museli dotahovat vedení ještě loni druholigového týmu.
V sestavě domácích se objevili tři hráči A-mužstva (Čáp, Adam, Gruber) a obzvlášť Adam s Gruberem patřili k nejaktivnějším mužům na hřišti.
Domácí začali velmi aktivně a v úvodních dvaceti minutách si vypracovali hned několik gólových šancí. Gruberův pokus zastavila tyč, Adamovu střelu brankář hostů jen se štěstím vyrazil a dva Hrbáčovy pokusy si také cestu mezi tyče nenašli. Hned, když začal tlak domácích upadat, udeřili hosté – ve 38. minutě se po nedorozumění domácí obrany a brankáře Křížka dostal k míči Škota a pohodlně obloučkem poslal míč do branky – 0:1. Jihočechy ale gól v síti nijak nepoznamenal a v úvodu druhého poločasu bylo opět vše jinak...
Hned ve 47. minutě využil Pouzar ideální přihrávku Grubera a nekompromisně zblízka zakončil – 1:1. O deste minut později se k dobrému střeleckému pokusu z voleje dostal Adam, ale přesnost mu chyběla. V 64. minutě si mohl po výborné individuální akci připsat druhou golovou asistenci Gruber, jenže Škoda si z jeho pasem nedokázal poradit. Když tlak domácích vrcholil, bylo to 1:2. Po trestném kopu z půlící čáry se z voleje trefil Boček. Ani to ale domácí nezničilo. O čtyři minuty později si na ideální centr Čápa naběhl Škoda a hlavou opět vyrovnal. Sedm minut před koncem mohl Adam střelou z dálky vstřelit vítěznou branku zápasu, ale brankář Četverik byl na místě.